Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja ismerkedtem meg egy lánnyal egy buliban, meg smároltunk is. Azóta irogattunk, és holnapra (péntekre) beszéltünk meg találkozót. Viszont hétvégén nyaralni volt, emiatt napi 1-2 mondatot irogattunk csak, viszont mióta hazajött, valamiért másabb lett. Ilyen 1 szavas válaszokat ad, eddig folyton küldött szíveket is de már az se, ő is sokszor rám írt hogy mi a helyzet meg ilyenek. Viszont tegnap reggel kb. meghalt a beszélgetés, mert nincs közös témánk és már nem tudok neki mit írni. Tehát tegnap reggel óta nem beszéltünk, és ő se érdeklődött felém ez idő alatt, pedig mindig szokott. Szerintetek mit csináljak? Amúgy sem hiszem hogy bármi lenne ebből, mert kb. csak azért smárolt velem szerintem mert részeg volt, és amúgy is túl szépnek tartom magamhoz, meg még barátnőm se volt soha, mentális beteg vagyok és minden bajom van. Inkább csak szeretnék kijönni ebből az egészből, mert nagyon nem állok rá készen, ő meg egy normálisabb fiút érdemel. Mit tegyek? 18F
2021. okt. 28. 19:41
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia! Véleményem szerint még próbálkozhatsz témát keresni amiről tudnátok esetleg beszélgetni, de ha tényleg nem tudtok miről beszélni és a lány sem látszik érdeklődőnek többet akkor szerintem hagyjátok egymást és keress egy olyan lányt akivel hosszútávon tudsz beszélni. Sok sikert!


16/L

2021. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Először is feleslegesen ostorozod magad, nem tehetsz róla hogy szrik rád. Minden második tinilány ilyen gyakran váltogatja az érdeklődését, majd holnap meglátod mi lesz. Sikerül ahogy sikerül, legalább megpróbáltad.


A randira találj ki 1-2 olyan dolgot, amiben nem csak ültök és beszéltek, hanem csináltok valamit. Sétáltok egyet egy szép helyen, kacsáztok a tavon, mindegy csak legyen valami plusz, ami témákat ad. Pl. ha sok épület előtt elmentek, látod végig milyen üzletek vannak, pizzázótól kezdve éttermeken át uszodákig, ruhaboltokig, sportárukig, stb., kézenfekvőek lesznek miket hozz fel.


Ne akard lenyűgözni a lányt, csak érezd jól magad. Ha szrik a fejedre élőben is (ha egyáltalán elmegy), hagyd ott nyugodtan.


Találka előtt pár órával írhatsz egy rövid flörtölős üzenetet, amiben feldobod a randira.

2021. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
- Ezzel az áldozati pózzal az a baj, hogy nem fogsz sokra menni az életben. Nem úgy kell hozzáállni semmihez az életben, hogy úgy se menne, meg jobbat érdemel nálam stb. Mert ez idővel önbeteljesítő jóslattá fog válni. Valószínüleg ebben az esetben tényleg csak egy buli erejéig tartott a varázs, és már nem érdeklődik annyira irántad, és emiatt te is bestresszeltél. Az egészet fel lehetne talán rázni azzal, hogy nyilt lapokkal játszol, és megkérdezed hogy volna-e kedve egyet találkozni, vagy lát-e esélyt hogy folytassátok az ismerkedést komolyabban, élőben. Ha azt mondja, hogy nem, vagy csak szimplán beghostol, akkor legalább te is tudod, hogy felesleges húzni az időt. Nem kell minden nőnek tetszeni, nem kell mindenkinek imponálni. Ez egy nagyon fontos lecke, és nekem is évekbe tartott megérteni. Kitartás
2021. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha elmegy veled a holnapi talira, akkor nincs semmi gond. Ha eddig mindig jól ment a beszélgetés, akkor biztosan történt valami, ami miatt épp nem tudott tartalmasabban válaszolni. Az is elképzelhető, hogy az online teret kimaxoltátok, így még jól is jön egy élő találkozás.

Sok sikert!:)

2021. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%
Végül jól sikerült a randitok?
2021. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap délután rám írt, hogy hamarosan ott van azon a településen ahol találkozót beszéltünk. Ez így eléggé a semmiből jött, mert időpontot se beszéltünk meg pontos helyet se, ezért nem is számítottam rá, hogy akar találkozni. Nekem meg éppen dolgom volt. Egyébként dolga volt azon a helyen, tehát nem csak miattam ment le, szóval mondtam neki hogy inkább halasszuk ezt el, mert most nem érek rá, meg bocsánatot kértem tőle (azért is hogy az utóbbi napokban nem írtam neki). Elolvasta az üzeneteimet, de nem válaszolt.
2021. okt. 30. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!