Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezután a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezután a helyzetet a haverom hugával?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a barátom huga 16. Szülinapja volt és kicsit becsípett velünk aznap este. Később én kísértem haza mert haverom a barátnőjel maradt. Beszélgettünk, előtte is jóban voltunk mert fiatalabb korábban belém volt zúgva :D szóval az alkohol hatására, vagy mert el akarta mondani, de elmesélte a "legsötétebb" titkát. Kicsit felnőtt tartalom így itt nem írhatom le. De a kapcsolatunk megváltoztatta úgyérzem. legalábbis a róla alkotott képet egész biztosan.

nem akarok rá furán nézni, szóval hogyan rendezzem ezt magamban? beszélgessek vele erről újra vagy csak pár hétig ne menjek feléjük és a dolog kevésbé lesz friss?


2021. nov. 4. 15:39
 1/6 L.. István ***** válasza:
100%
Elfelejted, úgy teszel, mint ha soha nem mondta volna el, ő is úgy fog tenni, megbánta már biztos, hogy eljárt a szája.
2021. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem inkább megkönnyebülésnek tűnt. azóta 2x találkoztam vele véletlenül, raja nem látom hgy zavarba lenne. hgy tudja enynire máshogy kezelni?
2021. nov. 4. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld ezt félre tenni, mikor vele/velük vagy. Próbálj meg ne gondolni erre, vagy gondolj arra, hogy vannak annál sokkal cikisebb dolgok, mint amit ő csinált.
2021. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kiváncsi vagyok mit mesélt el
2021. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rólam haverok is tudnak mindent olyan téren. Egyik haverom azt is tudja, hogy milyen játékaim vannak és nekem nem fura ez. Ő meg úgymond örül, mert nincs benne ebben a világban és van kitől kérdezni ilyen téren.

Nem tudom, hogy mi az amit elmondott, de nekem pl az ilyenek nem titkok, csak szimplán nem említem meg mindenkinek, ha nem kerül szóba nem szoktam random dolgokat bedobálni, pl hogy figyi már én amúgy nagyon jól tudok heggeszteni. Nem jön az ilyen szóba általában, így ezt se tudják többen.

Lehet emiatt is nem ciki neki, mert nem nagy titok amúgy, csak te eddig nem tudtad.

2021. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Neked nem tetszik? Neki még tuti tetszel, ha elmond ilyet. Az alkohol nem kifogás az ilyenekre.
2021. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!