Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik lehetnek a szándékai? Ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a szándékai? Ki akarja használni a barátomat?

Figyelt kérdés

Régóta jó barátságban vagyok egy lánnyal, aki éppen nehéz helyzetbe került, ezért segíteni szeretnék neki. Megismerkedett még régebben egy fiúval, aki akkor még kapcsolatban volt. Viszont azóta már szakított, és érdekes módon egyből elkezdte fűzni a lány barátomat. Folyton olyanokat mond és ír, hogy "nagyon fontos vagy", "nagyon szép vagy", "kedvellek", stb... Élőben pedig folyamatosan meg akarja csókolni, vagy a fejét akarja puszilgatni. (Azt tudja, hogy a lány szűz és még csókszűz is.) Szerintetek mik a srác szándékai? Csak ki akarja használni a barátomat?

19F és 17L



2021. nov. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarná kihasználni?

Bár kicsit rámenős...

2021. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elment neki az egyik, gyorsan keresett egy másikat.

Hiányzik neki a szex...

Sejtem, hogy rövid ideje ismerik (mélyebben) egymást. Ha így van, akkor kezdet idején nem közlünk ilyet egy lánnyal. Ilyen mézes-mázas, behízelgő szavakkal csak le akarja venni a lábáról.

Persze lehet, hogy később komollyá válik a viszonyuk.

2021. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Pont azért sejtem, hogy ki akarja használni, mert túl rámenős... De leheg rosszul látom, ezért írtam ki a kérdést.

#2 Köszi a választ!

Ketten is írtak privátot, mindkettő ugyanazt tartalmazta és fontos is az infó, ezért itt válaszolok. A lány kétségek közt van, egyelőre semlegesen érez, de tart tőle, hogy a fiú csak kihasználja.

2021. nov. 15. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lány számára nem "ijesztő" ez a rámenőség?
2021. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 De.
2021. nov. 15. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a lánynak éreznie kell, hogy ez sok.

Nem kell, hogy hagyja magát, mástnem, ha odáig fajul esetleg, akkor meg védd meg!

2021. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!