Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy mik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy mik a szándékai?

Figyelt kérdés
Van egy srac, tegnap ismerkedtunk meg, az elso kepcsere utan mar mondta, hogy jobban meg szeretne ismerni, meg hogy mennyire kar hogy messhe lakom tole..nagyon sokat bokolt, kedves volt es figyelmes, mondtam neki hogy meg bizonytalan vagyok, megertoen temat valtott.. De en ezt tenyleg nem ertem. Egy par oras beszelgetes alatt ugy éreztem mintha tenylegesen akarna valami komolyat. Bízzak meg benne? Vagy mit tegyek?

2018. aug. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze mindenképp bízz meg benne
2018. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak elég bizonytalan vagyok, attól félek hogy át akar verni... Mert mar volt ilyen:( De akkor nyugodt lehetek?
2018. aug. 6. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen, randizni még nem hívott el?
2018. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem hogy el fog.. Messze lakik
2018. aug. 6. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem. Miért is bíznál benne? Lehet, hogy nem Ő volt a képen és bármennyire is hitelesnek és szépnek tűnik az amit ír, simán lehet, hogy hazugság az egész. Hány éves vagy egyáltalán? A mai világban még komolyan kérdés egy ilyen kérdés? Inkább ismerkedj személyesen, olyan emberekkel, akikről tényleg tudod, hogy kicsodák, hol laknak, hogy néznek ki, hogy hívják őket satöbbi.

Ugyanakkor megértelek téged és átérzem a helyzetedet, kellemes érzés azt gondolni, hogy itt egy tökéletes vagy legalább is nagyon szimpatikus partner, de általában ezek a dolgok nem ilyen könnyen mennek és nem minden az, aminek látszik.

Ne legyél hülye, gondolkozz, mielőtt cselekszel és ne bízz senkiben. Ha odafigyelj arra, amit csinálsz és nem vagy felelőtlen meg meggondolatlan, akkor lehet egy kicsit több idő lesz találni magadnak valakit, de biztosan nem fognak átverni, kihasználni vagy akár megerőszakolni.

17/F

2018. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!