Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyesmi kizáró ok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyesmi kizáró ok?

Figyelt kérdés

Fiúk!

Nektek kizáró ok lenne bármilyen jellegű ismerkedésnél, ha egy lány lelkileg beteg és traumatizált?

Arra gondolok, hogy vannak rosszabb napjai, amikor több törődést igényel és ez egy idő után azért az embert megterheli, hogy valakire ennyire oda kell figyelni.

Természetesen nem egyoldalú a dolog, tehát a lány is bármikor ott van, ha szükség van rá.

Igazából nem most merült fel bennem ez a kérdés, hanem mikor még alakulóban volt valami egy fiúval, de belegondoltam, hogy mennyire megterhelné lelkileg az ilyesmi és én szívem szerint senkit nem tennék ki ennek az egésznek.


2021. nov. 20. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak rosszabb napjai, ha tudja, hogy milyen vagy (pl elmondod neki, vagy esetleg amíg csak alakulóban van is előfordul ilyen) és ennek ellenére is folytatni szeretné, akkor valószínűleg nem lesz gond.
2021. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, bipoláris zavarom van ami elég komoly tud lenni. De volt már több kapcsolatom is és egyiknél se emiatt lett vége. Az egyik fiút avattam be közülük teljesen őszintén és részletesen, ő is inkább aggódott értem és jobban törődött velem,minthogy ez elriassza. Mondjuk nem volt még olyan hosszú és komoly kapcsolatom,szóval arról nincs tapasztalatom hogy hosszútávon hogy működne
2021. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Hosszabb távon kicsit zavaró tud lenni, főleg amikor segíteni próbál a másik, de az semmit sem ér, mert "nem tudja mitől szomorú", hiába vigasztalja az ember. (6+ éves kapcsolat és vége is lett, részben emiatt)
2021. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne kizáró ok.
2021. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne kizáró ok, én amúgy is törődőbb típus vagyok.
2021. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint semmiképp nem lenne kizáró ok, és mindenképp megpróbálnék a lánynak segíteni helyrehozni a lelki világát.
2021. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!