Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire kizáró ok ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire kizáró ok ismerkedésnél ?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, otthon maradós típus vagyok, és nem igazán vannak hobbijaim, szabadidőmben általában csak a telefonomon lógok, vagy filmeket/sorozatokat nézek. Nem azt mondom, hogy semmi sem érdekel, szoktam pl. rajzolgatni, fotózni, szerkesztgetni, videó játékokat játszani, de ezeket a dolgokat nem igazán sorolnám a hobbijaim közé, ugyanis egyikben sem vagyok valami hű de jó. A sportolás pedig nem nekem való, mindig is béna voltam benne..Sajnos nem játszom semmilyen hangszeren (régebben megakartam tanulni gitározni, de végül nem lett belőle semmi). Tudom így írtóra unalmasnak hangzom, de úgy gondolom sok mindenről el lehet velem beszélgetni, szeretek mélyebb, akár érzékenyebb témákba is belemenni. Persze azért szeretnék új dolgokat is kipróbálni, de ugye valahol minden hobbi pénzbe kerül, és jelenleg nem engedhetem meg magnak, hogy kisérletezgessek..


16/L



2021. okt. 3. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

ebből a kevés info alapján álom lány nekem az ilyen, és szerintem még jó pár embernek

szoval nálam nem kizáró ok

2021. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%

Ez a mostani generációba teljesen normális.

Én "sajnos" túl korán születtem, és még a két generáció közé estem, és azért sokszor megszóltak a hasonló geek életstílusomért.


24/F

2021. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez lenne az ideál arról nem is beszélve, hogy sokkal többet tudtál magadról írni mint nagyon sok nő letudja 1 mondatban

21/F

2021. okt. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a fent említett negatív dolgok nem befolyásolják a beszélgetéseidet, addig nincs mitől tartanod.:)
2021. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok szóval nekem bejön nagyon!
2021. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A hobbi nem attól hobbi hogy jó vagy kiemelkedő vagy benne, hanem mert viszonylag rendszeresen csinálod, kikapcsolódsz benne. Tehát de, a rajz és a fotózás is az, ha nem 5 évente 1x szoktál.


Ha a beszélgetések veled értelmesek, nem pl. élőben is nyomkodod a telót miközben más szól hozzád, akkor nem kéne gond legyen.

2021. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez alapján bejönnél.
2021. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon bejön!

Főleg ha ilyen romantikus tipus vagy és szereted az összebújós estéket mert az mindentől többet ér! 😊

/F

2021. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látod, milyen sokan kedvelnének? (De a felét zárd ki, mert nem komolyan írta). Fiatal vagy, idővel változhatsz (ha Te is ezt akarod).
2021. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!