Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem a fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a fiúnál?

Figyelt kérdés

Szóval voltam egy buliban ahol az egyik évfolyamtársammal kavartunk. Ő kezdeményezett, megcsókolt. De nekem utána haza kellett mennem. Utana pár nappal bekövettem instagramon (mert nem követtük egymást) és nem követett vissza.

Akkor tuti nem akar semmit se, igaz?



2021. nov. 21. 02:33
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez attól függ. Lehet nem is használja annyira az instagramot. Nekem is van de már lassan 2 hónapja le sincs töltve. Szerintem szimplán próbálj vele beszélni személyesen és ha nem megy hát hagyjad ő bukott nagyobbat❤️😉
2021. nov. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dee használja, mert szokott kirakni sztorikat
2021. nov. 21. 02:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Varj egy kicsit, aztán ha mégse , akkor ne erolkodj
2021. nov. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
En pl nem hasznalok instat, facet se nagyon
2021. nov. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%
Lehet hogy én vagyok a pozitív személyiség, de lehet, hogy nem ismeri meg az insta nevedet, nem tudja belőni, hogy ki vagy
2021. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Inkább messengeren irj rá, vagy holnap a suliban kérdezd meg, hogy most hétvêgén volt-e valahol, milyen volt a buli. Vagy ha nem volt, akkor miért nem, stb. Aztán ha úgy van, kérdezd meg, hogy most hétvégén mentek együtt? Mert legutóbb is jó volt. Kérdezd meg mosolyogva, hogy nem? 😉
2021. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

Minek is ilyen dolog?

Face és insta?

Kinek is kellene ez?

Csak az embereket butítják és hülyítik!!!

Férfi vagyok a te éveidben!

2021. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estel.19 válasza:

Jajjj, de lennék újra tizenéves. :D


Ha ittatok, lehet nem is emlékszik a csókra. És miután leléptél mással kavart tovább.

Ha neked bejön, lájkold be egy posztját. Hátha észbekap.. ha pedig emlékszik rád és bejösz neki.. keresni fog. Ne friss posztot kedvelj, amire hirtelen kap sok értesítést. Egy régebbit keress, arra jobban fel fog figyelni. /szerintem/

2021. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uristen de reg volt mar. Azota tobb fiuval is osszekavarodtam igy vagy ugy, de a tulgondolast nem sikerult lekuzdenem. De hulye tudok lennii😆
2022. júl. 1. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!