Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a “fuckboyok” valójában szeretethiányos emberek?

Figyelt kérdés

A következő gondolatmenet talán furcsán hat, de próbáljátok meg komolyan venni, az lenne a kérésem.

A saját példámmal élve: 18F vagyok, alapvetően csendes, antiszociális személy aki nehezen talál barátokat. Mindig is háttérbe voltam szorítva, azonban a gimiben úgy döntöttem erőt veszek magamon és belekóstolok az “életbe”. A lényeg hogy egyfajta népszerűségre tettem szert a barátokat és a lányokat illetően, és sokkal központibb személy lettem mint eddig.

A probléma az lenne, hogy nagyon viszályosan megy az ismerkedés, és a legtöbben a fuckboy jelzővel illetnek mivel tényleg szó szerint átmegyek (nem úgy megyek át) a lányokon. Ez nekem rosszul esik, mert egyáltalán nem vagyok rosszindulatú ember, és eszemben sincs játszani mások érzéseivel. Mindig tiszteletben tartom a többi lányt, és a lehető legjobb formámat hozom, nem akarom őket megbántani. Az elején teljesen átlagosan ment, viszont nem kevés lányhoz volt szerencsém akikbe teljesen beleszerettem, viszont átvertek engem, és nagyon megtörtem lelkileg. Ezt összevegyítve azzal hogy a gyerekkorom sem volt valami rózsás, folyamatosan vágyok a figyelemre és a törődésre. Ha egy lány kedvel engem, nem vagyok képes visszautasítani, annyira vágyom arra hogy valaki “szeressen”. Legutóbb részegen smároltam egy lánnyal fél óra ismeretség után, miközben egy nagyon jól alakuló kapcsolatban állok egy másik lánnyal. Nagyon szégyellem magam e miatt, és csak egy példa volt, az egész életem hasonló volt mostanság. Szóval mindig azért kűzdök hogy mások által pótoljam magamban a lelki űrt, ugyanakkor nem akarok kihasználni másokat. Nem tudom mi lenne a helyes döntés, mert nincs rendben ez így.

Mit gondoltok erről az egészről?


2021. dec. 12. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen,csak te.
2021. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretet hiányosak lennének, nem csak szexre kéne nekik a csaj.
2021. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

"Ha szeretet hiányosak lennének, nem csak szexre kéne nekik a csaj."

Sok szeretethiányos a szexben keresi a szeretetet, a kielégülés érzését.


"Mit gondoltok erről az egészről?"

Gondolom a többsége az ilyen embereknek szeretethiányos, de minden negatív tulajdonság a szeretethiányosságból fakad.

Én jobban kiemelném azt, hogy te mit érzel és mit csinálsz magaddal és a többi emberrel.

2021. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem a szex miatt keresek másokat, nekem az kell hogy érezzem hogy valaki szeret és foglalkozik velem. Én pedig nem tartom magamat érzelmileg rossz embernek. Mindig őszinte vagyok másokkal mert képtelen vagyok arra hogy hazudjak.

Nem akarok másokat kihasználni, de a saját csapdámba kerültem mert belül ez a folyamatos vágy él bennem erre az egészre, de nem akarok visszaélni mások bizalmával.

A lényeg hogy nincs meg bennem az egyensúly, és amíg nem találkozom valakivel aki tényleg nem használ ki engem, addig nem tudok normálisan viszonyulni a lányokhoz, hiába a jóakarat.

2021. dec. 13. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a magukat erkölcstelenül mutogató, minden sráccal összefekvő lányok is csak szeretethiányosak, úgyhogy simán igazad lehet.
2021. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!