Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 13 éves unokahugomnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 13 éves unokahugomnak, tetszett egy 21 éves fiú, az apa komplexusnak számit?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 00:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
8 év korkülönbség még nem apakomplexus.
2021. dec. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
94%

tiniknek gyakran tetszenek a huszonéves fiúk, tanárok stb-stb.

Az viszont a te szempontodból nem túl jó, ha azonnal "laikus pszichológusként" diagnosztizálni próbálod.

2021. dec. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Baszki, akikbe én voltam szerelmes ennyi idősen bőven 30 feletti sztárok és színészek voltak. Mégis a párom meg köztem 4 év van.

Kamasz, most alakulgat ki az ízlése és az ideálja. Lehet egy hónap múlva nem is fog rá emlékezni.

Értjük, hogy félted, de nem a te dolgod őt terelgetni vagy analizálni. Van anyja és apja, majd ők utána nyúlnak ha baj van.

2021. dec. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Tetszett, tehát most már nem tetszik? Az, hogy tetszik neki még nem jelenti azt, hogy szerelmes is belé.
2021. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez teljesen természetes.
2021. dec. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak a hormonok. Tini rajongás. Teljesen normális.
2021. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta nekem, hogy rá írt kamu fiokbol, (a fiu nem tudja h ki o illetve hogy hany eves) es mutatta az uziket es esku kajak megértették egymast meg igy minden, picit durva..
2022. jan. 6. 14:44
 18/25 anonim válasza:
100%
Nem apakomplexusos.
2022. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Anno a Beatles, Kóbor, Demjén, Kovács István színész és még sok más volt a nyílt ideálom, majd nyolcadikban a földrajz tanár bácsi, majd a zongora tanár, aztán a szomszéd lépcsőházban lakó fiú volt a titkos ideálom. Mindegyiket úgy havonta kinőttem. Korral jár.

Ezek nem szerelmek, hanem ideálok. Aztán az első szerelmem, akivel sok évig jártam, Kovács István karakterére hajazott.

2022. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, mivel az ő korosztályában mem igazán vannak olyanok, akikbe bele lehet szeretni. Nekem is mindig idősebb plátói szerelmem voltak, a korosztályomban idióták vettek körül, szóval egy érettebb pasi jobban megmozgatott.
2022. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!