Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha valamilyen random jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valamilyen random jó hírt közölnétek egy lánnyal, mi lenne az?

Figyelt kérdés

Röviden:


Van egy lány, akivel alakulnak dolgaim. Viszont nem tudom, hogy miből szűrte le, de azt hiszi, hogy valami "jó hírt" szeretnék neki majd mondani. (Miközben meg amúgy nem terveztem semmit.)


Ezért kérdezem, hogyha valaki hasonló helyzetbe kerülne, akkor milyen "jó hírt" mondana a másik félnek? (Most az igazságtól eltekintve)



2021. dec. 21. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Holnaptól téli szünet.
2021. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
"Megjöttek a laboreredményeim, mégsem vagyok AIDS-es :D"
2021. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Hogy szereted.
2021. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami poénnal érdemes elütni, de már annyira fent vannak az elvárásai, hogy minden szr lesz majd amit mondasz neki. Rosszabb esetben látványosan tudtodra is adja ezt.


Kerüld az ilyen hülyeségeket a jövőben, ne menj bele semmilyen játékba. Olyan nincs hogy a semmiből várja a "jó hírt", biztosan csináltál dolgokat amikből ezt hiszi. Legvégső esetben nem szóltál neki hogy nincs semmi ilyen, ami ugyanakkora gond.

2021. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Megtaláltad az igazit!
2021. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne mondj semmi olyasmit, amiből később még nagyobb baj lehet (szereted, megtaláltad az igazit stb.).
2021. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "5-ös lett a dogám"-tól kezdve a "találtak nekem Hollandiában szerv donort"-ig mindent lehet mondani.
2021. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!