Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szerettek túlmérete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szerettek túlméretezett, bő hoodiekat, pólókat hordani? Furcsának tartanátok, ha egy srácnak épp ez a stílus imponálna?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem furcsa, hogy egy srácnak ez tetszik.:) Én személy szerint nem érzem jól magam ezekben a ruhákban, de sokaknak jól tud állni.

L

2021. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem őket, takarja az alakomat is és kényelmesek is, magabiztosabb vagyok bennük, mint a feszülősebb ruhákban, nincs meg az az érzés bennem, hogy bámulnak.

Nem tartanám annak, nekem is előbb akad meg a szemem egy ilyen srácon, már hogyha tényleg csak a ruházatot vesszül figyelembe.

2021. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg inkább otthon. Alapból az elegáns ruhálban jobban érzem magam ha megyek valahova, de kirándulni vagy csak otthonra szívesen veszek fel laza ruhákat
2021. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek, mert kényelmesek, és összességében a stílusomhoz is jobban illenek. Egyáltalán nem tartanám furcsának, elvégre mindenkinek más tetszik.
2021. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem az ilyen ruhadarabokat, bő hoodiekat rendszeresen hordok, bő pólókat is de azokat inkább csak otthon, amiatt, mert azokból nincs is nagyon olyanom, ami utcára felvehető.

Semmiképp sem tartanám furcsának, mindenkinek más az ízlése.

2022. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nagyon sok lány jár ilyenbe, és fiúként én is imádom valamiért.
2022. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Anna0806 ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs az ilyenekkel akár lány hordja, akár fiú. Hogy őszinte legyek én nem hordok ilyeneket bár szeretem a bővebb ruhákat. Takarják az alakomat ott ahol kell. Engem nagyon megkap külsőre egy ilyen srác főleg ha mellette jól mármint normálisan van felöltözve. Ízlés kérdése az egész. Szerintem normális ha valaki ezt szereti.


18 mindjárt 19 éves lány

2022. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tartanám furcsának, én is ilyeneket hordok. Nekem az ilyesmi öltözetű fiúkon is megakad a szemem, valamiért nagyon bejön ez a stílus! :)

L

2022. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én stílusomhoz közelebb állnak a testhezálló ruhák, de a bő ruhákat jobban szeretem, mert kényelmesek, és abban lazább lehetek.
2022. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, szerintem tök jó stílus ez.:)
2023. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!