Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapok megvető tekintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapok megvető tekinteteket, ha az exemre gondolok, vagy, ha újra összejövök vele?

Figyelt kérdés

Egyszer szakítottam az exemmel, utána megint összejöttünk. Az egész ismerősi köröm olyan undorral, olyan megvetően nézett rám utána. Miért?



Kb. Egy hónapja szakítottam másodszor az exemmel, azóta nem nagyon beszéltünk, de nem tudok túllépni rajta. És ha valakinek szomorkodom, vagy sírok miatta, akkor is lenéznek.


2022. jan. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítottaktok?


Valószínű, hogy nem tartják hozzád illőnek.

2022. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm belépett a messengerembe, és szakított a sráccal. Mert ő nem szerette, és a srác meg nem akarta nekem elhinni, hogy nem én szakítottam vele, hanem más. De ebben az egy hónapban leírta, hogy szeret, meg nem tud túllépni rajtam, stb. De úgy is szakítás lenne a vége, ha újra összejönnénk.
2022. jan. 8. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Hogy mi??? Hogy léphetett be a barátnőd a telefonodba egyáltalán? Én még ilyet nem hallottam. Mi az, hogy elveszi a telódat? Vagy megengedted neki?

Megérdemled, nem kellett volna hagynod ezt.

A srác helyett már csak azért is szakítottam volna veled, hogy ilyet megengedsz a "barátnődnek".

Gratula.

2022. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítottad a kapcsolatot a barátnőddel legalább? Neked kell szeretni, nem neki. De a srác meg nem bízik benned, ha ennyit nem tud elhinni.
2022. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Kollégiumban lakom, és a lány a szobatársam volt. Míg én elmentem lezuhanyozni, ő elvette a telefonomat, és szakított a sráccal. Azóta már másik szobában lakom, a telefonom pinkódja is megváltozott. Nem engedtem neki, nem voltam ott, hogy megakadályozzam. Utána természetesen lebasztam a lányt

2022. jan. 8. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennek jó lenne utánajárni, mit gondolnak az ismerőseid az exedről, illetve mi motiválta a barátnőd erre a tettre.


Abban #4-nek igaza van, hogy ha ezt nem hiszi el a srác, akkor nincs meg az alapvető bizalom, ami egy kapcsolat alappillére.

2022. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az okot tényleg jó lenne kideríteni. Ok nélkül nem szoktak csak úgy utálni valakit az emberek.
2022. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!