Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton elkapom a tekintetét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton elkapom a tekintetét az évfolyam társamnak. mire véljem?

Figyelt kérdés
egy táborba voltunk és mindig azt vettem észre hogy néz. nekem be jön es egy csomot kosaraztunk eggyütt (persze másokkal is). 1 nap után már én is mingig rá sandítottam es volt egy csomo pár másodpetrces pillanatunk de semmi se lett belőle. nem tudom hogy be képzeltem e. a végére már szinte vörös voltam amikor megint észre vettem hogy néz és azt is észre vettem hogy amikor nevettem és ott volt ő is elmosojodott. mire véljem? és mit kéne tennem? (bocsi hogy ilyen hosszú lett)

2021. júl. 10. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Hívd el újra kosarazni, ha neked is bejön.
2021. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos már vége a tábornak, de viszont érdekelne hogy ez most valami jel vagy csak en értem félre.
2021. júl. 10. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bejössz neki, de két okát látok annak, hogy nem közelített:

1. van valakije és nem akar vele szakítani,

2. nem volt elég bátorsága, hogy közelítsen (főleg, ha Te nem adtál neki valamilyen visszajelzést).

Írj rá, hívd fel, vedd fel vele a kapcsolatot.

2021. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyértelműen látszik hogy nem vagy neki közömbös csak nem akar kezdeményezni hát akkor kezdeményezz te, valahogy vedd fel vele a kapcsolatot
2021. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!