Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van különbség ölelés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van különbség ölelés és ölelés között számotokra?

Figyelt kérdés

Bagatell kérdés, de tényleg kíváncsi vagyok, kis nüansznyi eltérés van a kettő közt.


Az esik jobban, ha egy szimpatikus fiú a semmiből, habozás nélkül megölel titeket. (Ez akár ijesztő, vagy fura is lehet)


Vagy


Az esik jobban, amikor álltok egymással szemben és ő "csak" mosolyogva széttárja a karját, hogy megölelhessen és úgymond "engedélyt ad" az ölelésre ezzel a gesztussal, de nektek kell lépni?

(Viszont ebben az esetben kevésbé spontán)


2022. jan. 13. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő jó lehet, ha szerelmes vagyok vagy tetszik a srác!
2022. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik jó, ha olyan ölel meg, akinek vágyom az ölelésére.
2022. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%

Miért lenne "bagatell"?

#2 Ugyan az a véleményem.


Ez viszont nagyon érdekes a témával kapcsolatba ajánlom bárki figyelmébe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyita..

2022. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha számomra is nagyon tetszik egy fiú akkor az első egy megkönnyebbülés h jaj de jó akkor bír engem a második pedig cuki. Szval mindkettő ☺️
2022. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan lány nem vagyok de amugy nem hülyeség hogy ölelés és ölelés között is lehet különbség. saját példából kiindulva amit megfigyelhetsz ha a szokásos 1-2 másodpercnél tovább tart az ölelés, vagy ha közbe feltünően szorosan átölel,az akkor jelentheti azt hogy nem csak felszines a kapcsolatotok
2022. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a srác, akkor mindkét opció tetszene.:)
2022. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van különbség. De egy ölelés minden esetben csak akkor jó, ha te is akarod. Nem mindenki olyan típus, aki mindenkit is megölel, kell egy kis távolság.
2022. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!