Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar 20+cm magasságkülönbség ?

Figyelt kérdés
A hozzám képest alacsonyabb lányok jönnek be, de nekem nem úgy tűnik, hogy ők ezt nagyon díjjaznák :D

2021. okt. 20. 21:24
1 2
 1/17 October15 ***** válasza:
48%
Hát azért elég sok lánynál "alap", hogy nála jóval magasabb legyen a pasi. Szerintem kifogtad azt a 2 db-ot az egész megyében akinek ez kifejezetten nem jön be. :D A többségnek szerintem vagy tetszik vagy nem érdekli különösebben.
2021. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a magasak jönnek be
2021. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Sok lány gondolja úgy, hogy egy magas srácra van szüksége, de adódhatnak komoly gondok a magasságkülönbséggel. Ez akár már 20+centinél is megeshet. Elméletben jó egy magas srác, gyakorlatban sokszor nem.:)
2021. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb lánynak a magasabb srácok jönnek be, szóval nyugi, találni fogsz lányt. Nekem is a magas srácok jönnek be.
2021. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem tetszenek a nagyon magas pasik. 170 cm vagyok, amikor 190 körüli pasival randiztam, majdnem kitört a nyakam, mire felnéztem rá. Boccsmá, de ha nem csak dugni kell a pasi, akkor ne nézzünk már ki úgy egymás mellett, mint a vakond meg a zsiráf.
2021. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ hány éves vagy. Én pl nagyon szeretem a magas fiúkat, de én magam is magas vagyok lány létemre, szóval nálam 20 centivel magasabb fiú nem igen van
2021. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

#6

A magasság miért lenne a kor függvénye bármikor is?

Mondom én ezt szintén magas lányként. Én sem voltam mindig magas, ez nem attól függ, hogy ki hány éves.


Kérdező: A lányok legnagyobb részének bejönnek a magas fiúk, ezt szerintem minden második lány elmondhatná magáról, én is. Szóval ne ettől tedd függővé az esetleges kapcsolatod, azzal randizz, aki tetszik, ha te nem tetszel neki, az ki fog derülni

2021. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki le kell mondanom az alacsonyabb lányokról, én 195 körül vagyok. Nem ettől teszem függővé csak itt neten mindenki azt mondja, hogy magas hú de jó, aztán meg húzza a száját...
2021. okt. 20. 22:50
 9/17 anonim válasza:
36%
190cm a párom én kb.168cm . Nekem bejön!!
2021. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Én párat ismerek, hidd el, el vannak!
2021. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!