Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet a távkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet a távkapcsolat? Ti mit tanácsolnátok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb.2 hónapja megismerkedtem egy sráccal instan és hat eléggé sokat beszélgettünk nagyon hasonló az érdeklődési körünk és tényleg lelkileg is rengeteget segít és beleszerettem pedig nekem nem is helyes és innen 100 km az út hozzá..és csak tavaszi szünetbe tudnánk találkozni..

Viszont van egy másik srác ő közelebb lakik és ő külsőleg is jön be viszont nem érzem hogy megbíznék benne annyira mint a távolabbiban...

A közelebbi sráccal jövőhéten talizok és neki is bejövök..

Szerintetek mit csináljak?

Nem akarom a távolabbi srácot elveszíteni mert azt érzem hogy szükségem van rá de nemtudom hogy működne-e a távkapcsolat..de eggyiküket sem akarom megbántani..meg lelkileg azt érzem eléggé kötődök a távolabbihoz...

Meg nemtudom hogy működne a tábkapcsolat mert még sose volt barátom...

Szerintetek mit csináljak?

16l



2020. dec. 9. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Például ne hülyíts egyszerre két embert
2020. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Távkapcsolathoz rengeteg szerelem, kötődés, bizalom és türelem kell. Könnyű kialakítani egyet, de megtartani nem. Mind a két ember teljes odaadása kell hozzá. A távolabbit válaszd szerintem.
2020. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Inkább válaszd a közelebbi. Távolabbi nem is helyes azt írod, így max csak barátnak jó. Meg minek választana az ember olyat aki 100 km-re lakik?
2020. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Sőt ha a közelebbiben sem bízol, akkor egyiket sem
2020. dec. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

közelebbit, mert nem vagy alkalmas távkapcsolatra

sőt, szerény véleményem szerint semmilyenre...

Nem vagy képes áldozatot hozni

2020. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Csak tavaszi szünetben tudnátok találkozni? Szerintem így esélytelen. A tavkapcsolat eleve szenvedés.
2020. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok távkapcsolat híve, de most én is abba kényszerültem. Viszont fiatal vagy még ahhoz, hogy érett fejjel tudd kezelni, főleg így hogy még nem volt kapcsolatod. Beszélgess a távolabbival, kerüljetek bátran közel egymás szívéhez, ismerd meg alaposan, utána ha még mindig érzel iránta valamit, akkor találkozzatok. A közelebbi srácot pedig ne hülyítsd. Nem menj bele egy kapcsolatba csak mert te bejössz neki. Ha nincs kölcsönös vonzalom és szeretet akkor csak az idődet húzod vele. Nem kell választanod közülük, nem kell most azonnal kapcsolatba rohanni. Erre igaz a mondás: Türelem rózsát terem.
2020. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még rengeteg emberrel fogsz megismerkedni és rengeteg fiúval szakítani. Azt, hogy egy kapcsolat működik-e, és mennyi ideig, azt nem lehet egyszerűen előre megmondani. Ha a poliamória nem opció számotokra (számodra és a két fiúnak), akkor válaszd azt, akivel jobban érzed magad. És főleg: azt, akiben megbízol.

Viszont nem árt tisztában lenni azzal, hogy aki távolról tetszik, az lehet, hogy a valóságban nem jön majd be. És azt is tudni kell, hogy az ember lelkesedésében nagyon könnyen alkot magának hamis (vágy-)képet a másikról, és ez még könnyebb, ha a másik csak virtuálisan van jelen.

2020. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ mennyire vagytok rugalmasak. Ha tudtok egymásra elég időt szentelni találkozásokra (nem neten irkálásra) hanem pl hétvégén nála vagy vagy ő nálad ilyesmi. Akkor működhet, de általában nem szokott.

Nekem volt egy barátnőm aki 70km-re lakott (tavaly nyáron voltam vele együtt)

De mivel motorral fél óra alatt ott voltam így akármelyik nap tudtunk találkozni ha rá értünk, úgy működött. Ha ti nem lennétek képesek heti/2 heti szinten találkozni szerintem felesleges. Csak az lenne belőle hogy folyamat hiányoztok a másiknak és nem tudtok át menni hozzá mert nem 1-2 kmre lakik hanem 100ra. Érted... Meg 0-24 buszozni/vonatozni se a legjobb ha egyikőtöknek sincs jogsija valamire...

18/F


(autóval simán vállalható nekem, 30-40 perc alatt ott tudnék lenni bármikor de amugy feleslegesnek éreznék ilyen nagy távra kapcsolatot)

2020. dec. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Beszélgess, lelkizz a távolival, dugj jókat a közelivel 💁🏻‍♂️
2020. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!