Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban ennyire zavaró?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban ennyire zavaró?

Figyelt kérdés

Sok fiú kiakad azon, mikor megtudják, hogy egy buliban csókolóztam először. Ez tényleg ennyire zavaró információ? Nem voltam részeg, ráadásul élveztem is, szóval végképp nem értem...

17L



2022. jan. 19. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is buliban volt az első csókom...szerintem nincs benne semmi, sőt az első orális szex is volt egy lánnyal.


Mondjuk én férfi vagyok nekem szabad :d...viccet félre téve, nem tudom mi ebben a furcsa.

2022. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző élethelyzet: társaságba viszem, aztán tánc, beszélgetés, félre húzódás, kis romantika, csók.

Ez így nagyon szép.

Kérdezz vissza:- Te hol csókolóztál először?

2022. jan. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ebből az jön le hogy könnyűvérű vagy, ennyi az egész.
2022. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
100%

Ha helyileg nézzük, akkor nekem az első csókom egy kocsmateraszon volt. :D Az már ugye árnyalja a képet, hogy addigra rendszeres vendég voltam azon a szórakozóhelyen, nappal volt, a hely zárva, és kettesben voltunk, össze is jöttünk.

Szóval a részletek sokat árnyalnak a képen. Lehet, hogy buliban történt neked, de azt nem tudjuk, hogy hogyan, kivel. Bár a leírásod sejteni engedi, hogy "csak úgy" történt a dolog. A végén úgyis annyi a lényeg, hogy te hogyan élted meg, hogy tekintesz vissza rá, semmi más nem számít, véleménye mindenkinek lehet, te meg nem vagy köteles adni rá. :)

2022. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond vele.

Tanulság, hogy nem kell mindenkinek mindent elmondani. Főleg nem azt, ami ennyire személyes. Nem tartozik senkire sem, és (majd ha lesz) a szexuális életed sem. Senkinek semmi köze, hogy hol és kivel szexeltél először, stb.

2022. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egy liftben volt először:D


Amúgy csak retardáltakkal hozott téged össze az élet eddig, ennyi az egész.

2022. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem zavaró 😇

24/F

2022. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!