Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban ennyire zavaró ez a...

Valóban ennyire zavaró ez a tulajdonság?

Figyelt kérdés

Legalábbis legtöbb barátom mondta, hogy ez sok embernek nem imponál. Egyik úgymond rosszabb tulajdonsagaim közé tartozik, hogy nagyképű vagyok. Igazándiból ez abból ered, hogy nem tartom magam csúnyának egyáltalán és nagyon sok lánytól pozitív megerősítést kaptam. Sokak mondják, hogy én gyakorlarilag akármelyik lányt megkaphatnám, és ígyis a legtöbb lány rögtön észrevesz, viszont én elég válogatós is vagyok. Bár eddig csak 3 szexkapcsolatom volt, köztük egy nálam jóval idősebb lánnyal, de most már komolyabb kapcsolatot keresnék.

Már kezd elegem lenni azokból a kapcsolatokból, amikben eddig voltam és jó lenne egy normális lányt találni, de nagyon nehéz.

Valamint egy jómódú családból származom, és bármemnyire is idegesítő, sokszor felvágok vele.

Emellett előfordult már, hogy valaki konkrétan kijelentette nekem, hogy mennyire nagyképű vagyok.


19/f


2016. aug. 5. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Jah, elég idegesitő, ha valaki egy beképzelt kis köcsög,

18/l

2016. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok.
2016. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Most az a problematikád ,hogy fáj az igazság,amivel szembesítenek?


Jahw, én nem szívlelem ,ha valaki felvág a szülei jövedelmével , meg a fizimiskájával. Egy fikarcnyit se tettél érte,ez mind az öledbe hullott. Adj hálát,hogy megadatott ,de kekeckedni vele.... Szzhh.. nem tudom. :D Nem szeretek ezen a bolygón élni :D .

2016. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen zavaró, próbálj kigyógyulni belőle. Nehéz, de sokat nyersz vele.
2016. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
mutatsz képet privátban? szívesen megnéznélek
2016. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen nagyon zavaró tulajdonság.Küldj képet privátban megnézném az arcodat.
2016. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blade Bone ***** válasza:
30%
#3 Milyen diplomatikus vagy. :) Aztán miért nem szeretsz a földön lenni?
2016. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Olyen tulajdonsággal nem találsz normális lányt. A normális lányok messziről kerülik az ilyet.
2016. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!