Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú az évfolyamomon, aki nekem nagyon szimpi. Múltkor úgy jött ki a lépés hogy egy darabon hazafelé együtt mentünk. Akkor nagyon megkedveltem, mert beszélgettünk és kiderült, hogy jófej.

Van, hogy olyan jeleket ad, mintha tetszenék neki:

-(általában mindig mosolyog) múltkor a barátnőmmel voltam, és összefutottunk a fiúval, és volt nála kaja, és engem megkínált, a barátnőmet még nem


-egy matekra járunk, és közel ül hozzám, és állandóan rugdossa a székem


-egyszer megkérdezte hogy megyünk -e együtt haza


-egyszer megkérdezte hogy ki tetszik nekem (kitértem a válasz alól)


-egy időben minden nap rámírt



És van, hogy olyan jeleket ad, mintha nem érdekelném, vagy nem is tudom..


-random ír nekem hogy szia én válaszolok hogy szia. Látja hogy válaszoltam, de utána nem ír semmit


-egyszer kipróbáltam, hogy megkérdezem, hogy hogyan telt a napja, de utána nem kérdezett vissza. Ez egyébként egy "kísérlet" volt, hogy érdeklődik e irántam.



Szóval, jaa kapok itt minden féle jeleket. Vagy lehet, hogy csak én gondolnám túl?


Mondjuk én is vegyes jeleket adok neki, szóval... 😅



Köszi, ha elolvastad



L



2022. jan. 20. 17:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

vagyis, volt, és ezt nagyon nem tudtam hová tenni..

rámír, hogy szia

visszaírok hogy szia.

elolvassa, nem válaszol.


jogosan, megkérdeznétek, hogy miért nem folytattam a beszélgetést egy mizuval, vagy egy hogy vaggyal.

azért nem, mert ezt már régebben egyszer eljátszottuk. ő írja hogy hello, visszaírok hogy szia, mizu.

válaszolt, de utána valahogy kihalt a beszélgetés, vagy nemtudom.. úgy tűnt, mintha le akart volna rázni (?) vagy fogalmam sincs. tehát nem tűnt érdeklődőnek.

2022. jan. 29. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!