Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos, sportoló lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, sportoló lányok! Nektek mennyire fontos, hogy a párotok is sportoljon, erős legyen?

Figyelt kérdés

Kizáró ok, ha a párod nem sportol? Vagy ha nem izmos? Mit szólnál, ha erősebb lennél, mint a pasid?

Kort is írjatok!



2022. jan. 23. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon fontos.
2022. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem kevésbé fontos, ha a személyisége megnyerő. Volt már fizikailag gyengébb barátom és nem volt semmi gond evvel.

19L

2022. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Hányszor írod még ki ezt a kérdést?
2022. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Vigyázat! Minden lánynak megy a privát, szóval csak óvatosan! Én már kaptam... (#2-es vagyok)
2022. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Nem én írtam, kérlek ne mocskolj be

2022. jan. 24. 16:06
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon fontos hogy legalább legyen annyira izmos, sportos legyen mint én. Tehát pl.:nekem kocka hasam van és nekem alap hogy olyan barátot választok akinek szintén kocka hasa van. De ez csak egy példa volt you know.
2022. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
61%
Nekem is fontos
2022. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sosem a kulsosegek alapjan valasztok, legalabbis nem ilyen konkret szempontok alapjan. Csak ugy mukodik ha “valami megfog” volt mar vekony szalkas alacsonyabb pasim, volt 2 meter magas kifejezetten tunya testalkatu elhizott….. egyik barnaszemu barnahaju, masik kekszemu szoke haju…


Persze elmeletben azt mondanam, hogy igen, van “idealom” ami kb egy minimum 180 cm magas, boxolo srac lenne, szepen ferfiasan kidolgozott testtel, imadom a szeles hatat, a vastag izmos alkart, ha “nagyobb” kerek feneke van egy ferfinak, es melle nekem szempont meg az is, hogy ne legyen ceruza vekony laba mert az elrontja az egeszet, hanem egy Diego Maradonas, jo vastag vadli es comb!! De ilyennel meg sosem volt dolgom, es ha talalkoznek egy ilyennel, nem kizart, hogy a kulsejeert ugyan oda lennek, de osszejonni nem tudok olyannal , aki belsoleg nem fog meg a humoraval, dumajaval, vagy ha nagyon kulonboznek a nezeteink….


Ismerek is egy sracot aki a magassagon kivul ( alacsonyabb ) minden szempontnak megfelel, de annyira osszeferhetetlen a szemelyisegunk, es annyira nem jon be belsoleg, hogy sose erdekelt kulonosebben. De persze csorgattam a nyalam, ha felso nelkul lattam tesioran stb…

2022. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!