Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok! Mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok! Mennyire érzitek érettnek a korotokbeli fiúkat egy párkapcsolathoz? Hozzátok képest mennyire érettek?

Figyelt kérdés
Jártatok már korotokbeli fiúkkal? Mennyire volt érett? Mindenképp írjátok oda a srác életkorát is!

2022. jan. 28. 06:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Semennyire, 13 éves korom óta nem tetszett olyan fiú, aki egyidős velem :D biztos vannak éretebb fiúk is a korosztályomban, de valahogy belsőre se, külsőre se jönnek be, sokkal inkább a 20-25 évesek.

17/l

2022. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire, 16 vagyok. Kapcsolatom nem volt, de amiket látok nap mint nap, én inkább menekülnék tőlük. :D
2022. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz erre válaszolni, mert 1 éven belül is lehetnek óriási eltérések. Én nem érzem magam érettebbnek koromnám, volt már velem egykorú párom, ő elég érett volt 18 évesen.
2022. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem érzem nagyon másnak őket, kb. ugyanannyira vagyunk érettek/éretlenek.

Az osztálytársaim körében is így látom. Nekem az egyik osztálytársam volt az első komoly barátom. És sok osztálytársamnak is évfolyamtárs, vagy a suliból 1-2 évvel feljebb járók.

2022. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Elmondanám, hogy 16 éves kor környékén a fiúk érettebbek, mint a lányok szerintem. A 16 éves fiúknak nincs lehetősége orrba-szájba dugni, és hülyének nézni mindenféle kislányt, ellenben a 16 éves lányocskák végig dugathatják magukat a fél világgal, és nem ritkán meg is teszik. Később ez változik újra.
2022. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

#5


De ok is dugnának, ha lehetne, csak veluk senki nem akar. A lehetoseg hiánya tesz éretté? :D

2022. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

6

Nem a lehetőség hiánya. Egy olyan tapasztalás hiánya, ami oda vezet, hogy elhiszed magadról, hogy több vagy, mint bárki más. Nagyon sok lány, annak hatására, hogy elkezdi felkelteni felnőtt férfiak figyelmét, sajnos olyan változást okoz a személyiségükben, aminek hatására azt lehet mondani, hogy "éretlenek" lesznek. Ez megfigyelhető náluk egészen huszonéves koruk végéig, amikor leesnek a valóságba.

2022. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Huhuu kicsit sok az általánositás. Kérdésre válaszolva, igaz hogy nagyon sok ember van de igazából keresni kell, és fogsz találni. Szerintem sokkal "veszélytelenebb" saját korosztályba keresni, mert csomószor hiába vagytok egyformán érettek, nem ugyan ugy köteleződtök el egy kapcsolatban. Tegyuk föl egy gimis fiut jobban elengednek össze vissza mászkálni, meg ő sokkal több találkozásra lesz igénye, és siman lehet, hogy egy fiatalabb lányt nem engedik/meg neki meg nem kell ilyen szintű kapcsolat, hiaba kicsi az elteres. Bar való igaz a kor csak iránymutato dolog, mert erre arra is van példa, szerintem ha keresel talalsz veled egykoru es idősebb embert is aki egyforman érett veled.

Visszatérve előzző pár úriemberre, az én környezetemben is ismerek egy ket ilyen lany, es hidd el eléggé ki is nézik őket ezért. Hidd el nem olyan gyakori ez, és bar tegyük hozzá, hogy a szülöknek van egeszen nagy felelősségük a dologban. Az igaz h tönkre teszi teljesen az embert egy ilyen, de az hogy fiúknak nincs lehetőségük az is hülyeség. Ha más nem egy fiatalabbak között simán találnak maguknak egy naivabb lányt, akit kicsit kihasználhatnak ilyen téren. Másrészt nem hiszem hogy összefügg az éretség attól hogy szexeltél e már nem.

2022. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

"Másrészt nem hiszem hogy összefügg az éretség attól hogy szexeltél e már nem."


Nem azzal függ össze, hanem azokról a külső pozitív visszacsatolásokról, amik sokkal nagyobb mértékben érnek egy serdülő lányt, mint egy serdülő fiút. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni, bár, ha serdülő gyerekekkel beszélgetek épp, akkor nyilván érthető miért nem világos.

2022. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányok általánosságban semmiben sem érettebbek. Max annak látszanak. A legtöbb lány éretebb akar lenni a koránál, és elhiszi ,hogy mennyire éretebb mint a vele egy idős fiúk. A fiúk mernek gyerekesek lenni, nem próbálnak felnőttnek és érettnek látszani . Velük ellentétben a lányok többsége próbálja mindenkinek bizonyítani ,hogy mennyire érettek és felnőtt nők .Már az is arra utal ,hogy nem annyira érettek mint ahogy hiszik ,hogy aki valóban érett az nem próbál másokat meggyőzni az érettségéről. + Aki valóban érett az pontosan tudja ,hogy mekkora baromság egy egész nemet vagy egy egész korosztályt általánosítani .Több helyen megkérdezték a több gyerekes anyákat,hogy tini fiút vagy tini lányt jobb e nevelni és meglepő módon az anyák többsége azt mondta ,hogy tini fiúkat sokkal egyszreűbb és jobb nevelni. Vajon miért? Azt meg még itt hagyom ,hogy amerikai statisztikák szerint sokkal több tini lány és fiatal nő lesz öngyilkos mint tini fiú és fiatal férfi. És ennek a legnagyobb oka az ,hogy a lányok sokkal inkább “ versengenek” közösségi oldalakon és hasonlítják magukat infuencerekhez meg egyéb kamu emberekhez akik csak a legszebb pillanataikat osztják meg.Kérdezem én mi ebhen az érett viselkedés?
2022. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!