Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el ignorálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el ignorálni ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja beszélünk,viszont az utóbbi egy hétben sokkal kevesebbet mint az elején. Mindig ő ír rám,viszont ennek ellenére legtöbbször csak megnézi amit válaszolok és nem ír semmit. Régebben perceken beül válaszolt,ma már van hogy órák után sem nézi meg az üzenetet. Közben mindvégig elérhető…

Őszintén nem tudom hogy mi történik,az én hibám lehet-e, vagy megunt, esetleg valami más? Tényleg kíváncsi vagyok ki mit gondol,a normális válaszokat előre is köszönöm:) 18/L



2022. jan. 28. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek ezer oka lehet. Szerintem nem sokat veszíthetsz azzal, ha rákérdezel.
2022. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van más akivel dumálgat. Másik opció hogy meggondolta magát és nem akar tőled semmit, vagy eddig sem akart, de mivel úgy érezte nyomulsz, kihátrált.
2022. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

⁉️ Előtte kíváncsi az ember, motivált, energikus...

⁉️ Aztán valóban - lehet hogy már sok voltál neki...

⁉️ Nem tudom, hogy miket írogatsz minden szünetben...

⁉️ Ha ő ír rád elsőnek, az még nem tűnik annyira vészesnek !

⁉️ Próbáld, ki ha rád ír , és nem nézed meg ! Nem írsz vissza !

⁉️ Nézd meg hogy mi történik ! Legyél te most fordítva a lovon ! De erősebben csináld !

2022. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neem,sem o sem en nem nyomulunk egymásra,csak általános dolgokról szoktunk beszélni. De koszonom a valaszokat,megprobalok “kevesebb” lenni es ugyan azt visszaadni amit o csinal:)
2022. jan. 29. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

✅ Csak megfigyelés szempontjából tedd ezt !

✅ Aztán gondolkozz el rajta, hogy érdemes-e a továbbiakban többlet energiát rá szánni, vagy sem.

✅ Nekem is volt ilyen, a végére már én lettem az idióta :/

✅ De azért mindenféleképpen javaslok neked egy személyiségfejlesztést (csak hogy biztosan ne az legyen a kapcsolat vége, hogy te voltál az UNALMAS - és ez miattad ment tönkre... ;)

2022. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom,köszönöm szèpen:)
2022. jan. 29. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar lehet nem aktualis, de nem javasolnam belekezdeni ilyen jatszmazasba, h akkor majd te is igy. Megertem az erzeseidet, de gondold vegig, h kell-e ez neked? Nem szeretnel inkabb egy olyan partnerrel lenni, akinek oszinten beszelhetsz az erzeseidrol? Felsz, h mit fog mondani? Ha nem nyitott ra, akkor nem vele kell lenned.
2022. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!