Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha ráírok egy srácra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ráírok egy srácra hogy szimpatikus és szívesen megismerné nagyon kínos?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már nagyon régóta bejön és gondolkodom rajta hogy rá kéne írnom. Nem sűrűn találkozunk csak néha egy szórakozóhelyen/összefutunk a városban és nagyon szeretnék neki írni de félek hogyha offolna akkor nagyon kínos lenne. Nyáron egy két hetet együtt fogunk tölteni az is hozzá tesz. Hogyha ezt megírom neki akkor már biztosan tudni fogja hogy bejön nekem? Hogyha fiúk kapnak ilyen és hasonló üzeneteket hogy szoktak rájuk reagálni?

2022. jan. 29. 00:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*megismerném
2022. jan. 29. 00:01
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mennyi idős vagy, de egy biztos, igen, nagy vonalakban ha ráír bárki bárkire viszonylag random akkor az bejön neki. Ezt mindenki leveszi, de ez miért baj?


Mikor gimis voltam én is azt hittem, hogy az elől, aki tetszik ezt titkolni kell :D Hát nem, mert akkor nem fogja tudni, hogy mi van.


Alapvetően társadalmilag furcsa, de a te helyzetedben teljesen logikus hogy ráírj, hiszen máskülönben lehet csak később alakulna ki kapcsolat.


Szerintem írj rá nyugodtan, de ne így, hogy nagyon bejössz!

Hanem csak írj rá beszélgessetek ismerd meg. Intelligens ember ha valaki ráír, hogy szeretné megismerni, és ez az illető is szeretné megismerni a másikat, akkor megismerik egymást és onnan döntenek.


Szóval nem gáz, írj rá. Nem ez a társadalmi norma, de ez kit érdekel?


Hajrá

2022. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

#2.-es egyetértek !

✅ Írj rá !

❌ De ne úgy hogy nagyon bejössz :D

✅ Hanem, hogy pénteken megint lemész a kedvenc szórakozó helyedre - a barátaiddal, és hogy sajnos páratlanul vagytok :/ És kéne még egy ember a billiárd asztalhoz, hogy meg legyetek párban :)

✅ Szóval utalsz arra, hogy kell neked egy pár :D

✅ Ötletes és egyben teljesen korrekt/természetes, és nem ciki.

2022. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszod! Én jelenleg 16 vagyok (lassan 17) ő pedig 20 éves. Azért érzem "problémának" Hogyha megtudja hogy bejövök neki mert félek hogy utána mit fog gondolni rólam esetleg gáznak fog tartani/elmeséli közös ismerőseinknek akik szintén meg fogják tudni és ezt valamiért én elég kínosnak érzem de meglehet hogy túlgondolom
2022. jan. 29. 00:48
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

✅ Azért gondolod túl, azért gondolod gáznak.

✅ Mert még ilyen nem volt. Nem mozogtál ilyen témákban.

✅ Új neked a dolog.

✅ Gondolom azt is cikinek tartod ha ÓVSZERT kellene vásárolnod. :D

✅ De ne így írj rá, hogy "SZIA/TETSZEL NEKEM/SZERETLEK/a belsőm ezeket súgja..." O_o

✅ Ezért mondtuk azt, hogy hívd el a baráti társaságodba, 3+1

✅ És mentek egyet biliárdozni, úgy hogy még párban lesztek ráadásul :D

1️⃣ A PASIK úgy gondolkoznak, hogy "ha egy lánynak bejövök" : hmmm ilyen jóképű/jócsávó lennék :) Csak úgy vonzom a tiniket...azta, egy igazi kaszanova vagyok. (közben meg a tükör előtt bohóckodik :D)

2️⃣ Nem pedig úgy , hogy : "hhöö, kis csitri azt hiszi, hogy majd leállok vele lapátozni a homokozóban....szánalmas"

3️⃣ Ha körbe küldi, a képed/profilod a barátainak, az csak azért lesz, hogy :

"SRÁCOK - szerintetek, érdemes belevágnom, megér egy próbát?"

2022. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Egy normális pasi nem fogja elküldeni a picsába.

Megköszöni, de nem gondol többet. Ennyi.

Ha meg csúnyan kuld el, vagy pletykal, legalább megtudod hogy o egy nyomorek pasi, nem gondoltad volna...

2022. jan. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

En ertelek, de hidd el, van ebben tapasztalatom.

Elejen persze hogy felsz, de kesobb nem fogsz. Van több ezer pasi is rajta kívül

2022. jan. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell feltétlenül direktben ráírni. Legyél féldirekt, vagy indirekt, ami annyit jelent, hogy elsőre nem mutatod ki az ismerkedési szándékodat. Ez sokkal kevésbé sülhet el kínosan, viszont félreérthető.

Ha direktben írsz rá (azaz kifejezed a szándékaidat), akkor elsülhet kínosan, viszont azonnal kiderül, hogy van-e esélyed.

Indirekt/féldirekt módszerrel nagyon kicsi az esélye, hogy bármi is rosszul sül el, viszont nem lesz számára egyértelmű a közeledésed.

2022. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az irja jól aki ezeket a kis zöld pipákat rajta a válaszába. Nem kell őszinteségi rohamot kapni, mert ijesztő.

Szépen fokozatosan kell haladni.

2022. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintetek ha azt írnám amit a kérdésben is feltettem az úgy jó lenne?
2022. jan. 29. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!