Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális dolog, ha megtetszik...

Normális dolog, ha megtetszik egy lány az utcán, akkor odamegyek hozzá és megmondom neki, hogy szimpatikus első látásra, ha van kedve hozzá, akkor szeretném jobban megismerni és megkérdezem, hogy van-e kedve sétálni a környéken?

Figyelt kérdés
Lányok ti erre hogyan reagálnátok?
2021. febr. 27. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Le fognak hurrogni, hogy milyen creepy és prosztó vagy, miközben meg siránkoznak, hogy a mai férfiak miért nem kezdeményeznek. Amúgy meg random ne menj oda senkihez, előtte próbáld felmérni, hogy bejössz-e neki, és ne hívd el sétálni, egy vadidegennel senki sem fog elmenni. Inkább talán kérd el valamilyen elérhetőségét, és beszélgessetek, aztán később elmehettek sétálni.
2021. febr. 27. 17:31
 2/27 anonim válasza:
Én elküldenélek a francba, jó esetben. De hogy sétálni menne valaki egy teljesen ismeretlen emberrel, azt nehezen tudom elképzelni.
2021. febr. 27. 17:33
 3/27 anonim válasza:

#2


Elküldenéd a francba. Na itt írtad le magad.


Nem bunkón kell valakit elküldeni, hanem udvariasan, de ezek szerint ez sem megy nektek.


Sírjatok csak, az első válaszolónak egyébként igaza van.

2021. febr. 27. 18:05
 4/27 A kérdező kommentje:

Pedig azt gondoltam hogy ez a megszólítás és módszer nem túl nyomulós, őszinte és kedves.

Fordított esetben nekem ez pl nagyon tetszene és könnyen lehetne menekülni is azzal pl hogy kedves tőled de nem, vagy el is lehet fogadni az ajánlatot, vagy lehet irányítani, mondjuk most nem, de megadom a mail címemet, vagy akármi.

De ha ez túl durva, akkor mi lehet a normális szint? Írnátok rá példát?

2021. febr. 27. 18:26
 5/27 anonim válasza:
#3: Nyávognak, hogy milyenek a mai férfiak, miközben még a normálisan közeledőket is sokszor csak megalázzák. És persze mindig van valamilyen kifogás, hogy utcán nem ismerkednek, mert..., szórakozóhelyen nem ismerkednek, mert..., neten nem ismerkednek, mert..., ez a férfi alacsony, amaz kopaszodik, a harmadik pocakosodik, a negyedik vékony, az ötödik keveset keres stb. Aztán meg jön a panaszáradat, hogy ők miért nem kellenek senkinek, meg hogy a mai férfiak miért nem kezdeményeznek, és hol vannak a normális férfiak. És persze a nőknek van rohadt nehéz dolguk a párkeresés terén... Az első voltam.
2021. febr. 27. 18:27
 6/27 anonim válasza:
Én udvariasan, de elküldenélek, mert ez így creepy. Jobban bejön, ha ismeretségi körben, az egyéniségem alapján jövök be valakinek.
2021. febr. 27. 18:56
 7/27 anonim válasza:
#6: Az ismeretlen emberből is lehet ismerős, csak akarat és nyitottság kell hozzá. Ha mindenki csak az ismerősi köréből válogatna, kb. kihalna az emberiség. Egyébként lehet ezernyi ismerősöd is, ha nem tetszel nekik, akkor sem fognak kezdeményezni nálad, ha az egyéniséged okés.
2021. febr. 27. 19:05
 8/27 anonim válasza:
várd meg az első jelet, ne csak úgy lerohand a csajt, mert abból semmi jó nem fog kisülni... keresd vele a szemkontaktust, ha lesz egy kis szemezés, mosoly, akkor menj oda, addig ne amíg nincs meg a minimális kontaktus.
2021. febr. 27. 19:28
 9/27 anonim válasza:
#7 Rendben, de nekem van akkora ismeretségi köröm, hogy legyenek benne mindig új emberek, ahhoz meg elfoglalt vagyok, hogy minden random idejövőre rászánjak valamennyi időt.
2021. febr. 27. 19:42
 10/27 anonim válasza:
8-as amúgy abszolút jót ír.
2021. febr. 27. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!