Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire kellene odafigyelnem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kellene odafigyelnem, hogy többé ne legyek átverve érzelmileg?

Figyelt kérdés

Se anyagilag..


Mert már nagyon unom ezt, hogy mindig azok a lányok találnak meg, akik kihasználnak engem.


Konkrétan semmi elvárásom nincs (de tényleg semmi komoly), egyet leszámítva, hogy szeressen.


Ezt viszont többen is kihasználták az elmúlt időben.


18/f


2022. febr. 8. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt használják ki...ha nincs elvárásod felé, akkor csak neki lesznek, te neked meg ugrálni kell.


De nyugi anyagilag mindenképp lefognak szedni, már maga az hogy nővel élsz plusz költség...általában nem kevés.

Annyit tudsz tenni hogy nem ugrálsz bele egy kapcsolatba, ha nem tudod milyen a csaj pontosan, de csalódás mindig fog érni...ez ellen te sem meg én sem tudunk mit csinálni.

2022. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, kellene hogy legyen elvárosod neked is, egészséges szinten. Például nem engedni hogy csicskáztassanak, csak mert szeretetre vagy éhes.


Azon pedig dolgozni nagyon erősen, hogy ne függj másoktól, ne attól érezd magad jól hogy külső behatásokat kapsz. Egyedül is legyél rendben magaddal.

2022. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lányként én ugyanezeken átmentem, a fiúk, akikkel ismerkedtem valahogy mindig csak unaloműzésre használtak, és mindig hülyének éreztem magam, hogy újra és újra ugyanabba a hibába estem.

Sajnos ha kevés az önbizalmad és nagyon ragaszkodó vagy, akkor ebbe könnyen beleesel, mert szinte mindent hajlandó vagy áldozni azért, hogy ne hagyjon el, hiszen végre van, aki szeret. És sajnos ezt a fajta gondolkodásmódot kell elengedni, egy kis önbizalmat magadra szedni. Nekem sem volt egyszerű, nem is volt rövid idő, nem is tudom még, hogy mennyire járok jó eredményen, mert azóta nem ismerkedtem senkivel, de én érzek változást, hogy másképpen látom a dolgokat.

Remélem neked is menni fog, hajrá :)

2022. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!