Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin mire kell odafigye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mire kell odafigyelni? Első randi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

16L, 18F. Először kajálunk, utána sétálni megyünk majd. Mire figyeljek oda, mit (ne) csináljak?


Első randi sztorikat is várok! :)



2020. aug. 19. 16:23
 1/4 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Mindig legyen valami téma, ne legyen nagyon csöndesség. Ne csak te beszélj majd, ezt el tudod azzal kerülni, hogy részletesebben kifejtendő kérdéseket teszel fel, de azt ebből nem tudom, hogy mennyire ismered. Egyébként a helyzet mindent ad majd, nem kell ráizgulni, mert ha izgulsz, akkor sokkal rosszabb lesz.
2020. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként én vagyok a 16/L.

#1 köszönöm

2020. aug. 19. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek egymásról, fontos hogy ne csak te beszélj és kérdezz a sracròl. Légy titokzatos, ne mondj el mindent magadról első alkalommal

Es mosolyogj, nézz sokat a szemébe. Mindgyen legyen téma, tehát ne igen/nemes kérdéseket tegyél fel,hanem amit ki tud fejteni.

2020. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
35%
ne szexeljetek
2020. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!