Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első közös fürdésünk lesz....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első közös fürdésünk lesz. Mikre kell odafigyelni? F

Figyelt kérdés

Holnap jön át a barátnőm aludni hozzánk és szerintem nagy valószínűséggel akar együtt fürdeni velem.

Ha nektek volt, hogyan jött, illetve, mit csináltatok előtte? Az baj lehet, ha fürdés közben a lány látványától ott történik valami lenn?



2022. jan. 14. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert vigyél be a kádba, bar elso egyuttalvasnal nem mindenki akar veled furdeni, anno a csajom kb 15 voltam mikro nalam aludt de o nem furdott velem, kulon furodtunk, de ha o akar cveled, akk ovszert viygel, vedekezezzetek mindenképpen. Csokolozzatok, "jatszatok" egy picit, legyen sok hab, mosd mega csajod, legyél hozzáé gyengéd , legyél úriember, de azert vedd a celzásokat. Ha meg épp menstruál ne piszkald! Hajrá Kistöki!
2022. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 jajaj, arról még egyenlőre nem akarok hallani, még ott szerintem egyikünk sem tart, hogy gumi kellene. És azt elfelejtettem leírni, hogy ez nem az első együttalvás
2022. jan. 14. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj oda, hogy kultúráltan ki legyen takarítva a fürdőszoba. Legyen friss törölköző, stb. Az erekció teljesen normális ebben az esetben, emiatt ne aggódj, viszont hiába nagyon vonzó a lány, ne egész végig csak a testét nézd, mert ezzel zavarba hozhatod. Ha úgy alakul, megmoshatjátok egymás hátát, vagy ilyesmik.
2022. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha még a szexnél nem is tart a kapcsolat ha közeledik feléd egy kis tipitapi nem árthat. De csak ha ő közeledik,ne erőltesd úgymond.

Én a helyedben ugye kitakarítanam a fürdőt (fontos tényező) aztán ha oda kerül a sor mondd hogy szívesen megmosnád a hátát. Ha olyan jeleket ad, haladhatsz lejjebb kicsit óvatosan a nyakát puszilgatva mondjuk (ugye háttal van neked) és ha nem ellenzi lágyan, elől is megmoshatod az “ikreket” értékelni fogja. Ha meg nagyon túlhevültök lejjebb is csúszhat a kezed a hasa alá de az már rajtatok múlik.

Sok sikert!

2022. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést olvasva tudatosult bennem, hogy nem csak a lányoknak vannak nehéz dolgaik.


Minden "tapasztalatlanabb" fiúnak vannak ilyen dilemmái? Olyan emberivé tesz titeket 😊

2022. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mi volt! Kiváncsian várjuk! 😀
2022. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, nekem ez pont fordítva volt🤣 nekem mindig azon jár az eszem, a csajnak konkrétan annyit kell tennie, hogy igen, vagy nemet mond. A srácnak nehezebb sokszor, azt hittem dé érdekes, higy a lányok is problémáznak.
2022. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, na ez az, nekem soha nem tűnt úgy,hogy a fiúnak nehéz....és ez a kérdés világosított fel😁
2022. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!