KezdƑoldal » Tini pĂĄrkapcsolatok » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » 💟 Szerintetek mĂ©g mindig ciki...

Figyelem! A Tini pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei 16 Ă©ven felĂŒli lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 16 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

💟 Szerintetek mĂ©g mindig ciki a "SZERELMES LEVÉL", vagy mĂĄr kezd egyre kĂŒlönlegesebb lenni ?

Figyelt kérdés

💔 Mert ugye gyakran nem merĂŒnk kezdemĂ©nyezni szĂłban, viszont Ă­rĂĄsban egy kicsit könnyebb - Ă©n azt vettem Ă©szre (mĂĄsokon is).

💘 RĂ©gen mĂ©g ciki volt, de mostanra talĂĄn lehet azt mondani rĂĄ , hogy egyedi/kĂŒlönleges ?



2022. febr. 20. 04:32
A kĂ©rdezƑ szavazĂĄst indĂ­tott:
Igen még mindig gåz
TalĂĄn mĂĄr nem annyira
EgyĂĄltalĂĄn nem
Szerintem mostanra mĂĄr kĂŒlönleges
💞 EGYEDI ! Persze egy kis fantáziát belekeverve.
82 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

MƱködött ez valakinek valaha? Nem ciki szerintem, de csak akkor van értelme, ha a címzett is szerelmes. Vagy tån akkor sem.

Szerintem tĂ©ves megközelĂ­tĂ©s. Ismerkedni kell Ă©lƑben, legyƑzni a fĂ©lelmedet, ezt nem lehet megĂșszni.

S nem szerelmet kell vallani elsƑ sorban, hanem egyĂŒtt programokra menni, meg sĂ©tĂĄlni, Ă©rdeklƑdni a mĂĄsik irĂĄnt Ă©s bemutatni magad, s ha a harmadik randi is lĂ©trejön, akkor megfogni a kezĂ©t, ha hagyja, akkor bĂșcsĂșzĂĄskor meg lehet prĂłbĂĄlni megcsĂłkolni. Ha ezek sikerĂŒltek, akkor lehet szĂłban, vagy levĂ©lben szerelmet vallani. Szerintem. 49f

2022. febr. 20. 07:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/15 anonim ***** vĂĄlasza:
82%

"Mert ugye gyakran nem merĂŒnk kezdemĂ©nyezni szĂłban..." - AttĂłl, hogy te nem mersz, mĂĄs srĂĄcok simĂĄn tudnak szĂłban is közeledni.

Szerintem egy szerelmes levĂ©l meglepetĂ©snek tök jĂł. Ha a barĂĄtnƑdnek kĂŒldessz egy ilyen levelet a szĂŒlinapjĂĄn, biztosan nagyon örĂŒlni fog neki. Viszont az ismerkedĂ©si szakaszban Ă©n nem kĂ­sĂ©rleteznĂ©k ezzel.

(Továbbá, ha a szerelmes leveledben is ilyen emojikat akarnál használni, akkor ne lepƑdj meg az elutasításon...)

2022. febr. 20. 08:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Ha egy ismerƑstƑl kapnĂĄm mindenhogy ciki lenne, mert nem szĂĄmĂ­tok rĂĄ Ă©s Ă­gy nem csak Ă­rĂĄsban hanem szĂłban is az lenne.

Ha a pĂĄromtĂłl kapnĂĄm akkor nem lenne ciki, elolvasnĂĄm Ă©s eltennĂ©m. UtĂĄna valĂłszĂ­nƱleg soha többet nem vennĂ©m elƑ, mert elfeledkeznĂ©k rĂłla.

2022. febr. 20. 11:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/15 anonim ***** vĂĄlasza:
43%

❌ te vagy a ciki hogy ilyenekre gondolsz


❌mĂ©g nem valĂł ez neked


✅hagyd meg ezt olyannak aki tud gondolkodni

2022. febr. 20. 17:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:

(#4.)

✅ Amikor a tanĂ­tvĂĄny felĂŒlmĂșlja a mesterĂ©t :,-)

✅ BĂŒszkesĂ©ggel tölt el gyermekem, hogy lĂĄthatom munkĂĄm gyĂŒmölcsĂ©t !

✅ És örömkönnyeket hullajtok - hogy lesz valaki, aki tovĂĄbb viszi az EMOJI-KÜLDETÉST !

🍀 LĂ©gy szerencsĂ©s az utadon ! Mert innentƑl szabadon eresztlek :,-)

2022. febr. 20. 19:30
 6/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:

❌ De baszki, nem hiszem el, hogy a tanítványom a MESTERE ellen fordult :D

❌ Nem erre tanítottalak :D

✅ De jĂłl hasznĂĄlod a kĂ©pessĂ©ged - azt meg kell hagyni ! (szĂłval ment a pipa/like :3 )

2022. febr. 20. 19:34
 7/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Szerintem manapsĂĄg mivel elĂ©ggĂ© nehĂ©z ismerkedni Ă©lƑben a tĂșl sok gyanakvĂł ember miatt: ezĂ©rt Ășgy gondolom, hogy levĂ©lben szĂ©pen megfogalmazni a gondolatokat korrekt lehetƑsĂ©g, mert habĂĄr kevĂ©s Ă©rtelmes ember van mĂ©g/vagy mĂĄr a vilĂĄgban Ășgy vĂ©lem, aki reagĂĄlna is egy Ƒszinte gondolatmenetre; de LegalĂĄbb kiderĂŒl belƑle, hogy a szĂ­nvonalas, vagy szĂ­nvonaltalan leveledre mit kapsz vĂĄlaszul. Hogyha valaki tud reagĂĄlni, abbĂłl mĂĄr sok mindent leszƱrhetsz, de abbĂłl is, ha le se szarjĂĄk a leveledet, amire idƑt fordĂ­tottĂĄl. Ilyen egyszerƱ. Én szerintem nem ciki, sƑt! A helyesĂ­rĂĄsbĂłl Ă©s a megfogalmazĂĄsbĂłl is levonhatsz következtetĂ©seket az illetƑ fogĂ©konysĂĄgairĂłl Ă©s kĂ©pessĂ©geirƑl. Szerintem, aki email-re, vagy bĂĄrmilyen Ƒszinte levĂ©lre nem reagĂĄl, az vagy nem akar, vagy nem is tud; viszont hogyha vĂĄlaszt kapsz, akkor van miĂ©rt örĂŒlni fƑleg akkor, ha tetszik is az illetƑ.
2022. febr. 21. 10:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/15 Senior SĂ©f ***** vĂĄlasza:
88%
Figyelj ide egy pillanatra,, kĂ©rdezƑ. Ugye az Ă©rthetƑ, hogy magadnak te vagy a legfontosabb, ezĂ©rt a te Ă©rzĂ©seid is a legszĂĄmottevƑbbek. Csakhogy a cĂ­mzettnek az Ƒ szemĂ©lye, Ă©s az Ƒ Ă©rzĂ©sei a legfontosabbak, nem pedig a tiĂ©d. Innen nĂ©zve mit tud kezdeni azzal ha megtudja, hogy szerelmes vagy belĂ©? A karodba omlik, Ă©s ezzel megkĂ­mĂ©l tĂ©ged az udvarlĂĄs kĂ­njĂĄtĂłl? Nem fog. SzĂłval nƑj fel a feladathoz, Ă©s oldd meg te, ne az Ƒ nyakĂĄba lƑcsöld a felelƑssĂ©get.
2022. febr. 21. 15:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/15 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
Szerintem egyedi. Én biztosan örĂŒlnĂ©k egynek, VISZONT csak olyannal mƱködik aki ugyan Ă­gy Ă©rez, Ă©s talĂĄn nem elsƑ vallomĂĄskĂ©nt, hanem esetleg a kapcsolatotok megfƱszerezĂ©sekĂ©nt. Én azt vallom a nƑkbe bele van kĂłdolva hogy vĂĄgyakozzanak a romantikĂĄra, mĂ©g aki tagadja is. HajrĂĄ fĂ©rfiak legyetek romantikusak :)
2022. febr. 28. 01:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:

✅ HĂĄt Ă©n megprĂłbĂĄltam ma egyet -.-)'

✅ Hát mondanom se kell....borzalmas.

✅ De majd holnap - megfƱszerezzĂŒk egy kis fantĂĄziĂĄval :P

2022. febr. 28. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!