Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek én ezt nem vágom. Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BroHelpPlease kérdése:

Gyerekek én ezt nem vágom. Ti mit láttok ebben az egészben külső szemlélőként? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Eleinte nagyon szeretett engem és ezt éreztem is, bíztam benne feltétlen és minden szupi volt. Viszont az utóbbi 1 hétben nagyon nagy balhénk volt, ami annyit tesz hogy állítása szerint én nem törődtem vele eleget mint amennyire neki szüksége van, és ezért akart velem majdnem szakítani egy másik lány miatt merthogy ő többet törődött vele. Egy tárgyként bánt velem abban a pici időben míg szakítani akart, de mikor írtam neki egy hosszú üzenetet hogy szeretem térden állva könyörgött hogy fogadjam vissza, másnap reggel pedig az egészet pranknek állította be. Később kiszedtem belőle hogy ez nem prank volt, tényleg érzett valamit a másik csaj iránt aki törődött vele és pont ezért, mikor én is törődtem vele szóval szerintem ez csak kifogás. Azt is mondta h nem szeretne összeveszni a másik lánnyal (aki ráadásul szerelmes belé) mert nagyon jó barátja, de meg is írta azt neki h nem akar tőle semmit és elküldte nekem, a lány teljesen ki volt borulva de elfogadta. Látszik rajta hogy nagyon bánja és nagyon szeret, de nem tudom bízhatnék-e benne. A lány eleve mindenkit is fűz, nem az akinek mutatja magát de nem hisz nekem

2022. febr. 28. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nekem az jön le, hogy a barátod full éretlen. Mondd valami durvát, aztán egy szivatásnak állítja be az egészet? Illetve egyik napról a másikra rájön, hogy te nem foglalkozol vele és már ott is van egy másik csaj? Ne már... Én ezek után komolyan elgondolkodnék a szakításon.
2022. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A leirtak alapjan azt latom, hogy a srac arra hajlik amerre eppen fuj a szel..


Elegge gyerekes amit muvel.

2022. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ahogy az elöttem szólok írták..De az is lehet, hogy egyszerűen a másik csajjal nem jön össze neki, ezért inkább visszasírja magát hozzád
2022. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme az egésznek, amúgy alapból elküldeném a p..ba ha zsarolna, főleg nem ilyen módon.
2022. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ha jól értem:

Együtt voltatok, minden happy. Közben a hátad mögött ismerkedett egy másik lánnyal, majd derült égből vitázni kezdett hogy milyen szar vagy?


Ha ez tényleg így van akkor szerintem több okból is értelmetlen folytatni vele.

2022. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem írni hogy a lány az előző kb 1 max 2 hétben jöhetett. Egyébként eddig mindenkivel egyetértek :// egyértelműen egy fasz, csak az a baj hogy szeretem😂🤌 de nem baj, mert ha eldurran az agyam akkor neki lőttek mert tuti kinyírom a mentális egészségét🥲
2022. febr. 28. 16:06
 7/12 kisördög1 ***** válasza:
94%
Miért várod meg hogy eldurranjon az agyad? Megéri őérte? Miért nem lépsz Te? Azzal tuti adnál a lelkének..
2022. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mikor jött a lány, a lényeg az hogy mögötted ismerkedett vele. Innentől kezdve el van ásva, nem éri meg tovább foglalkozni vele.
2022. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van :// ezt itt jobb elengedni
2022. febr. 28. 17:04
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Lényegtelen a lány, hiába írkálsz róla folyamatosan. Itt a barátod a kérdés, neked is. Tök mindegy a másik csaj mit csinál, ha a barátod nem engedné/nem akarna semmit, de akart.


Mindketten nagyon éretlenek vagytok még - ő azért amiket csinált, te pedig azért mert bedőlsz neki és elképesztően naív vagy.

2022. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!