Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek én ezt nem vágom. Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BroHelpPlease kérdése:

Gyerekek én ezt nem vágom. Ti mit láttok ebben az egészben külső szemlélőként? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Eleinte nagyon szeretett engem és ezt éreztem is, bíztam benne feltétlen és minden szupi volt. Viszont az utóbbi 1 hétben nagyon nagy balhénk volt, ami annyit tesz hogy állítása szerint én nem törődtem vele eleget mint amennyire neki szüksége van, és ezért akart velem majdnem szakítani egy másik lány miatt merthogy ő többet törődött vele. Egy tárgyként bánt velem abban a pici időben míg szakítani akart, de mikor írtam neki egy hosszú üzenetet hogy szeretem térden állva könyörgött hogy fogadjam vissza, másnap reggel pedig az egészet pranknek állította be. Később kiszedtem belőle hogy ez nem prank volt, tényleg érzett valamit a másik csaj iránt aki törődött vele és pont ezért, mikor én is törődtem vele szóval szerintem ez csak kifogás. Azt is mondta h nem szeretne összeveszni a másik lánnyal (aki ráadásul szerelmes belé) mert nagyon jó barátja, de meg is írta azt neki h nem akar tőle semmit és elküldte nekem, a lány teljesen ki volt borulva de elfogadta. Látszik rajta hogy nagyon bánja és nagyon szeret, de nem tudom bízhatnék-e benne. A lány eleve mindenkit is fűz, nem az akinek mutatja magát de nem hisz nekem

2022. febr. 28. 13:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van😂 en is es a barataim is latjak h mekkora fasz vagyok, a pasim meg gyerekes es ez az egesz mar regen rossz
2022. febr. 28. 17:11
 12/12 anonim ***** válasza:
A szerelem sokszor megszépíti dolgokat, de ezt itt tényleg jobb elengedni.
2022. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!