Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran vannak veszeked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran vannak veszekedések a kapcsolataitokban?

Figyelt kérdés

Akivel kapcsolatban vagytok, milyen gyakran vesztek össze valamin és ezek mennyire komolyak, milyen következményei vannak?

Veszekedések mindenhol vannak és tudom milyen kis hülyeségeken is össze lehet veszni rögtön egyik percről a másikra, jelentéktelen dolgokon is. Nagyon könnyű összevitázni valamin. Még csak egy alakuló kapcsolatban is az ismerkedésnél, nemhogy utána a rendes kapcsolatban is.

Akivel nagyon sok időt együtt töltesz, sokat beszéltek meg minden, elkerülhetetlen a veszekedés is, persze az a jó ha mindent meg lehet beszélni nyilván. Most én ilyen alakulóban vagyok még, de azért itt is akadnak kisebb viták, de ezek tényleg nem komolyak akármi van megbeszéljük és minden okés. Most utóbb azon vesztünk össze, hogy valamiért abban a pillanatban nem volt nagyon téma (írásban), és őt ilyen semlegesnek éreztem a válaszai alapján, ez nekem rosszul jött le. Később aztán keresett újra és aranyos volt, beszélgettünk kicsit de valahogy megint ilyen semleges lett a srác. Rákérdeztem mi a baja mondja már el őszintén, mert most nagyon másnak tűnik. És mondta hogy semmi baja nincs, attól mert néha nem ír, az nem azt jelenti valami baja van. De valahogy ezen nem sikerült túllendülnünk, és tegnap óta nem beszélünk, elég sértődött volt és kicsit bunkó, aztán nem írt vissza. Tudom hogy ugyanúgy kereshetném, mert ő is szokott mindig. Hol én hol ő, de mindig látszott hogy fontosak vagyunk egymásnak. Jaj ez így belegondolva olyan hülyeség az egész amiből kiindult ez, jelentéktelen, simán félre lehetne tenni.

Na szóval mit gondoltok erről a veszekedés témáról, nálatok hogy szokott lenni és mennyire durva?



2022. márc. 11. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj mi párommal sűrűn :D 2.5 éve járunk, nincs nap, hogy ne :DD az elején de néha ma is, rettentően zavar(t), meg is beszeltuk, hogy ez nem normalis, szeretjuk egymast, akkor miert kell ez?!.. de csak csinaljuk :D de ugy kb mindenen is .. es eszrevettem mindketten ilyen sertodekenyek vagyunk, pedig alapjaraton nem vagyok ilyen tipus, es szerintem o se.. csak hozzaszoktattuk magunkat ehhez es berogzult hogy barmi van megsertodunk osszeveszunk kibekulunk. Feltunt, hogy ez kb csak akkor van ha nem rokonnal vagyunk epp (napokat) hanem otthon a mindennapokban. Aztán, ha nem vitazunk 2 napig, meg is jegyezzuk nagy boldogan :DDD

Nem mindig a vita gond, hanem az ha ezt tenyleg extran komolyan veszitek es nem tudjatok megbeszelni semmilyen formaban. Van az a vita, mikor "durva" és bocsanatot is kerunk, de van olyan is, hogy puszi/oleles/elnevetjuk magunkt es megoldva :D

2022. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nap
2022. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A párom halál nyugodt, ha rajta múlna semmi veszekedés nem lenne. Viszont, ha mondok neki valamit van hogy elengedi a füle mellett na én ezt nem nagyon szeretem elviselni. De amúgy egész nyugis kapcsolatunk van.
2022. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapja vagyunk együtt, még nem veszekedtünk soha. Voltak félreértések, amikor rosszul esett egyikőnknek valami, de azt észrevesszük a másikon, és megbeszéljük. De ilyen kb.havonta egyszer van.

És nagyon sokat vagyunk együtt, tehát nem azért nincs veszekedés, mert nem találkozunk.

Előző kapcsolatomban minden nap veszekedés volt. Na örülök, hogy annak vége.

2022. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több, mint 5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de még nem volt veszekedés. Ennek az egyik legfőbb oka, hogy ő túlságosan is ügyel arra, hogy tökéletes legyen, én pedig képtelen lennék komolyan venni, ha elkezdene velem veszekedni
2022. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hétre mindig jut egy.
2022. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem viták mindig vannak és lesznek. És ettől nem rossz egy kapcsolat, sőt, szükséges. A gond, ha már a vita sem megy. És ezt nem úgy értem, mint veszekedés . Ahogy ki értem nem laktok együtt. És ahogy tovább értelmezem, igazából az a gond, hogy bizonyára vannak még esetleg dolgok amiket nem tudtok/ nem éreztek elérkezettnek megbeszélni . Legalábbis nekem ez tűnt fel. Te megkerdezted, ezt mondta. Lehet olyasmi amit meg nen érez olyannak amit megosztana. Szerintem ne bonyolítsd egyelőre, úgy gondolom, olyasmi lehet amit most nem szívesen osztana meg. Próbálj másról beszélni, kerüld a problémákat . Ezt tudom tanácsolni . :)
2022. márc. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ui. Később, ha látod javult a helyzet, nyilván rá lehet kérdezni miért viselkedett így, de egyelőre jobb megértő félként reflektálni :) én legalábbis úgy érzem a helyzetbol amit leírtál . 25/n ( 4 éve kapcsolatban ) ha ez segít :)
2022. márc. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 éve vagyok kapcsolatban. Igazi, a másikat sértegető veszekedésünk még nem volt, kisebb vitáink kb. egy hónapban egyszer, de mi mindent megbeszélünk és átbeszünk, nem tudunk csak úgy elfordulni a másiktól, vagy haragudni rá.


Hogy a te szitudra is reagáljak, neten mi is könnyebben összekaptunk az elején, de majd összecsiszolódtok. Mivel írásban nincsen mimika, hangsúlyozás, így sok félreértés kialakulhat.

2022. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!