Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan építitek kapcsolataitokat?

Hogyan építitek kapcsolataitokat?

Figyelt kérdés

Pl. esküvőn (vagy bárhol) akivel összebarátkoztok bejelölitek a facebookon? Ha igen, ráírtok időnként?

Egy új baráti vagy üzleti kapcsolat esetén - véleményetek szerint - mi számít tolakodásnak és mi nem?


Én általában megkérdezem, hogy bejelölhetlek-e a facebookon vagy engem kérdeznek meg, hogy lehet-e engem facebookon bejelölni. Én természetesen mindenkinek megengedem. Időnként írok, hogy vagy stb...esetleg elhívom őket hozzám egy hétvégére.



2020. szept. 24. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak igyekszem jól csinálni a munkámat. Aztán idő közben mindig találkozok ott új emberekkel, akik látják, hogy mit teszek le az asztalra. Amikor ilyen ember kell nekik, tudják, hogy létezem és megkereshetnek. Eddig bejött.
2020. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne mindig újabb közösségi oldalakról tudni - gondoltam az egyik SZAKMAI közösségépítő hálózat igénybevételére, de sosem tudom, hogyan kell helyesen írni.


A facebook jó ötlet lehet, de ÉRTELMETLENNEK TARTOM rögtön azzal a platformmal indítani/kísérletezni... annyira sokféle vegyes dolog található ott, hogy nem igazodom ki a posztokon.


Jobb tehát az óvatosság a facebook-kal kapcsolatban. (Voltak már emiatt értelmetlen összetűzéseim...)


Majdnem a "legmegbízhatóbb" ismeretségeim lettek oda a facebook alkalmazások átláthatatlan zűrzavara miatt.


Ui: egyházi körökben építettem ki kapcsolatokat. (Amelyikkel kapcsolatban meggyőződök a végleges párbeszéd képtelenségről azt hagyom a csudába. Minek erőlködni hosszú éveken át, amikor ÚGYIS A KÖNYÖKLÉS megy?!)

2020. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valódi kapcsolatokat nemcsak kiépíteni nehéz, hanem táplálni is, mert nagyon különbözőek az emberek, és már az egymás megismerése is rengeteg időt követel a bizalomról ami a legtöbb esetben a legdrágább, már nem is beszélve. Ezért kapcsolatteremtésre olyan közeget kell találni ahol nem számít a társadalmi, faji, esetleg felfogásbeli különbség, mert van ami összekössön, és a közeg megkövetel egyfajta alapköteléket és becsületességet.


Ilyen lehet például a hivatásos sport, és az egyenruhás hivatásos munkák, vagy a tudományos élet.

2020. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!