Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva. Én értem félre, vagy Ő szimplán ilyen típus?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szóval:

Nagyjából 7-8 hónapja kezdődött nálam ez az egész dolog, hogy el kellene kezdeni ismerkedni, mert nem várhatom csak úgy a sültgalambot..

Volt pár próbálkozás, természetesen egyik sem jött össze és azt vettem észre, hogy szinte kivétel nélkül a kommunikációhiány volt a probléma.


Ráírtam egy lányra pár hete, azóta beszélgetünk már (volt pár napos kihagyás, de az lényegtelen, a sztorit tekintve semmi jelentősége) és azt veszem észre, hogy nem kérdez nagyon.


Igen, tudom, ha valaki nem kérdez, azzal általában az a helyzet, hogy nem érdekled, de most jön a lényeg:


Magától keres. Volt, hogy 4 napig nem kerestem, és kivétel nélkül minden nap rám írt. Eddig jó is a dolog, viszont a beszélgetést nem viszi tovább és nekem kell érdeklődnöm annak ellenére, hogy Ő írt rám minden egyes nap.

Ha ez nem lenne elég, még azt az infót is megkaptam haveromtól, hogy bejövök a lánynak. Beszélgetés közben meg felhozta már azt, hogy élőben is kellene már beszélgetnünk. (ami meg is fog történni, mert egy suliba járunk, elkerülni egyikünk sem szeretné a másikat. :D) Ezek szerintem egyértelmű jelek arra, hogy nem vagyok számára közömbös, mondhatni tiszta utam van felé.


Összegezve: Beszélgetést kezdeményez, hátsó infóból tudom, hogy bejövök neki, viszont mégsem érdeklődik. Nem tudom, valahogy nekem ez kicsit zavaros. Az is lehet, hogy szimplán ilyen típus, vagy, hogy nem sokszor volt ilyen helyzetben és emiatt van ez a dolog. (bár ez nem kifogás, mert én sem vagyok sokszor ilyen helyzetben, mégis én viszem a beszélgetést..)


Ez pedig csak online eddig, mi lesz, ha élőben lesznek a dolgok? Jön a kínos csend..? Írta, hogy fél tőle, mert zavarban van általában és ideges, de hát ki nem?


Van/volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett belőle a végén?



2022. márc. 13. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, pont az online dolgok nem jönnek be neki, és élőben feltalálja magát. Egy próbát megér.
2022. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh, vannak ilyen emberek, szerintem megéri megpróbálni, én sokat beszélek alapvetően de ha zavarban vagyok könnyen megkukulok :D lehet neki is az van, hogy kezdeményezni már mer mert tudja, hogy érdeklődsz, de nem meri még teljesen elengedni magát vagy annyira shy hogy eszébe sem jutnak kérdések (néha nekem is blokkol az agyam). Próbáld meg kitapasztalni milyen témák érdeklik és nem feltétlenül csak akkor kifejteni a véleményed valamivel kapcsolatban ha megkérdezi. Tehát a jobbik eset az, hogy kicsit zavarban van a rosszabbik meg az hogy szimplán csak egy unalmas ember, aki jobban szeret magáról beszélni. Ha az utóbbi akkor nem tudom meddig bírnád mellette. Nagyon az elején vagytok még de később szerintem érdemes felhozni ezt neki, néha én is elfelejtem, hogy rákérdezzek dolgokra és úgy vagyok vele, hogy majd mondja a másik ha szeretné, de ez rossz hozzáállás, ha nyitott a változtatásra akkor megéri folytatni. Élőben legyél nagyon természetes teremtsd meg neki azt a biztonságot ahol mer könnyen beszélni.
2022. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából én mindenről beszélek, próbálom erőltetni ezt az egészet, hogy minél többet megtudjunk a másikról, de eddig kicsit fura ez. Hisz, ha valaki iránt érdeklődöm, akkor kérdezek és szeretném megismerni.

Még az sem jöhet szóba, hogy csak részemről lehetne ebből valami, mert 1: Ő keres, 2: tudom, hogy bejövök neki, 3: Suliban végig néz, ha esetleg elsétálok a folyosón. 4: Beszél rólam a barátnőinek.. Ennél egyértelműbb már nem is lehetne..

Valószínű zavarban van, legalábbis remélem.


Beadtam a tipikus kártyát, hogy "Mi lenne, ha én kérdeznék egyet, utána pedig Te, és ez felváltva", elég jól ment a dolog, kb 3 körig, aztán utána írta, hogy nem jutnak eszébe kérdések. Ez valahol jelentheti azt is, hogy tényleg shy, viszont így az én dolgomat nehezíti meg.. Kihallgatósdit meg nem szeretek játszani :D

Mindenesetre én próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz (mint mindig), aztán kitudja.. Nála érzem azt, hogy tényleg próbálkozik és kölcsönös lehet ez a dolog, csak ez a bukkanó ne lenne..

2022. márc. 13. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Tényleg nehéz lehet, hány évesek vagytok? Szerintem csak tapasztalatlan még, vagy kicsit éretlen, nekem is idő kellett ahhoz hogy megtanuljam hogyan tartsak fent egy érdekes beszélgetést. Én a helyedben elég gyorsan megunnám így a dolgokat, persze rossz mert látszik, hogy próbálkozik.

2022. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Online ismerkedni alapból egy határ szar...nekem soha nem jött be. Élőben sokkal könnyebb az egész szerintem, egyébként meg nem kell a lányokkal szarakodni sokáig, még fiatal tini eszük van, hamar a lényegre kell térni amikor kifogysz a témából pont akkor kell szintet ugrani.
2022. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4# Én 18, ő pedig 17. Valószínűleg tapasztalatlan még, és látszik élőben is, hogy zavarban van. (nem tartja a szemkontaktust stb)


5# Nem online volt a cél eredetileg. Ráírtam, beszéltünk, lebetegedtem és így alakul jelenleg. Egyikünknek sem célja ez online folytatni. Csak azon aggódom, hogyha online ilyen bizonytalan a dolog, akkor élőben mi lesz majd.. Felteszek neki 1 kérdést, válaszol, majd újra kérdezzek? :D Kihallgatósdit nem szeretek játszani még mindig.

2022. márc. 13. 15:43
 7/8 anonim válasza:
Valószínűleg nagyon fél, hogy valami rosszat mond vagy kérdez, én mondjuk pont az ellenkezője vagyok, de szerintem csak annyira zavarban van, hogy kb megszólalni sem tud.
2022. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívj el vele egy jó kis dzsót, egyből megered a szája.
2022. márc. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!