Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a párom 18. Születé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a párom 18. Születésnapjára?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt így nincsenek ötleteim. A fiúm testépítő és gamer, nagyon gyerekes. De nem jut eszembe semmi. Tudtok esetleg segíteni?

2022. márc. 18. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
persze, egy 50 eurós Steam-kupont, biztos örülni fog ;)
2022. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk azt a játékot, amit nagyon szeretne, de még nincs meg, esetleg ilyen testépítőknek szánt táplálékkiegészítőket. De egy kiadós szülinapos szex kis romantikus felvezetéssel se rossz
2022. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, hogy kérdéssel válaszolok, de mi ezt honnan tudjuk? Leírtál két tulajdonságot, ami nem elégséges az értelmes ötletadáshoz. Te ismered a barátodat, nem mi, szóval neled kell tudnod, hogy minek örülne.
2022. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A steam kupon jó ötlet. Esetleg valamot a kedvenc játékához, pl skint, vagy egy passt. A testépítéshez nem annyira értek, de jó lenne, ha konkretizálnád, hogy mit sportol és milyen mértékben. Én havernak vettem már kondibérketet egy nagyon menő és drága helyre, ő örült neki. De vehetsz valami különleges protein port, vagy ilyesmi. De ezek szerintem nem elég átfogó ismeretek az ajándékozáshoz.
2022. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el ezt a táplálékkiegészítő, játék, steam kupon és hasonló dolgokat. Fiúként mondom, hogy én például rohadtul nem tudnék örülni egy ilyen ajándéknak a páromtól, mert szerintem ezek pont azok az ajándékok, amit inkább haveroktól szokás kapni. Én a helyedben tényleg valami személyesre törekednék, de nem olyan értelemben, mint az előttem válaszolók gondolták. Egy közös emlékből akármit is ki lehet hozni. Akármi egy képekkel, feliratokkal ellátott póló/pulcsi, vagy ha jól tudsz rajzolni, akkor egy közös kép lerajzolva/festve és bekeretezve, vagy bármi ilyesmi. Jobb olyat adni, ami elsősorban RÁD emlékezteti.
2022. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Winstrol
2022. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fárasztó96 ***** válasza:
49%
Ööö... Elöször a közös póló jutott eszembe, pólómánián elég jók vannak fent, vagy alkalomadtán egy közös feliratos bögre. Vagy egy mozis-szexes este. De valami személyes legyen.
2022. márc. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!