Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a párom apukájának...

Mit vegyek a párom apukájának 60. Születésnapjara?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 12:34
 1/10 anonim válasza:
Valami olyat, ami nagyon közel áll a szívéhez, amit nagyon régóta szeretne... pölö.
2016. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj meg van mindene.

A whisky t szereti.. de tobb ismerosom is azt visz neki. En nem akarok piát vinni neki.

Fogalmam nincs mit vehetnék neki :(

2016. aug. 17. 12:59
 3/10 anonim válasza:

Viccen kívül írom most ezt: vegyél neki egy hűtőt.


Mármint nem egy hiper-szuper hűtőre gondolok, hanem tudod, olyan hűtőre, amiben az üdítőket tárolják, boltokban látni ilyet... dekoráld ki, hogy Whiskys feelingje legyen. Míg a többiek piát visznek neki, te vegyél neki egy pia tartót :)))

2016. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem Tom mennyiben gondolkodsz de én egy draga kolnit es egy kis likőrös csokit vennek
2016. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5000 ft korul.
2016. aug. 18. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy remek ötletem, de jelenleg számít, hogy mikor lesz a szülinapja.

Keresztapukám 70. szülinapjára készítettünk a Széchényi Könyvtárral egy Szülinapi újság-összeállítást. Nagyon nagy sikere volt! Összeválogatják a születésének napján történteket, azaz a másnapi újságokból válogatnak kis cikkeket. A probléma, hogy nyári szünet van, augusztus 23-ától nyitnak ki újra. Talán még belefér számodra.

5-6 ezer Ft - [link]


Van más hely is, ahol készítenek, de drágábban. ( [link]

2016. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gyilki válasza:
Gumi nőt. Pálinkát. Te tudod mit szeret,vadidegen emberek ezt honnan tudják helyetted?
2016. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nereida3 válasza:
Nem tudom, mennyi időd van, de mi apósom 60, születésnapjára egy olyan újságot adtunk, amit a levéltárban állítottak össze. Benne volt, hogy milyen fontos események voltak azon a napon, amikor ő született. Szerintem nagyon személyes ajándék. Meg ő szeret olvasni, egy könyv is szép ajándék lehet, szerintem annak mindenki örül, pláne ha a hobbijába vág. Remélem, segítettem. ;)
2016. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nereida3 válasza:
Ó, látom, már megelőztek a válasszal, tényleg a könyvtárban készült, de a férjem intézte, így nem tudtam pontosan. :)
2016. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fizesd be egy bungee jumpingra. 60 évesen a férfi számbaveszi, mi maradt ki az életéből, és mi az, amit szívesen kipróbálna, vagy kipróbált volna, ha az létezett volna fiatalkorában.
2016. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!