Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt bulizni?

Figyelt kérdés

Lesz egy buli, és szeretném rá elhívni a csajt, aki nagyon tetszik, de nem tudom hogy kéne, mert:

1.Ugyan egy társaságban vagyunk, ketten együtt még sose voltunk sehol, csak a közös barátainkkal (kb. 6-7ember) kajálni, mozizni ilyenek

2.Van saját "bulizós" társasága, őket nem ismerem

3. Nem tudom hogy hívjam el, mit reagálna


Tudtok segíteni nekem?<3

16/F



2022. márc. 23. 20:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20 meglepődött, de sztem örült neki, és mondta hogy legközelebb jönne szívesen☺
2022. márc. 28. 15:38
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor ne add fel főni! 😀 mondtam én hogy csak el kell hívnod. 😀
2022. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#22 nagyon szépen köszönöm


És mindenki másnak is aki segített! Aranyosak vagytok!😘

2022. márc. 29. 19:38
 24/24 anonim válasza:

Szerintem, ha jobban meg akarod ismerni, akkor ne egy buliba hívd el. Hívd el kávézni, ebédelni, sétálni. Találj ki egy olyan programot, ami közben tudtok beszélgetni, ismerkedni.


Ha félsz, mindig gondolj bele, hogy mi lesz, ha visszautasít? Semmi. Minden csoda 3 napig tart.


Úgyhogy igen is legyél bátor, és hívd el randizni. ,,Lenne kedved valamelyik nap suli után együtt ebédelni?”

2022. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!