Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlgondolom, vagy van okom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom, vagy van okom félni, hogy elmegy bulizni?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem vagyunk együtt, csak egy kis ideje beszélgetünk és én nagyon megkedveltem Őt, szerintem ez kölcsönös is, hisz sokat beszélgetünk, leginkább ő ír rám, mindig keres, és olyanokat ír, amiket nem feltétlen egy sima lány barátnak ír az ember... Ma a szülinapja alkalmából házibuliba megy egy haverjához, ahol még pár osztálytársa is ott lesz. Engem nem hívtak, de ezt teljesen megértem, hisz nem nagyon beszélgettem a barátaival. (Nem tudom, hogy lányok is lesznek-e.) De a lényeg, hogy kicsit rossz érzésem van, vagy nem tudom, pedig tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk együtt és emiatt (is) felesleges idegeskednem de akkoris...Azt írta nekem hogy nem fog berúgni nagyon...

Nem tudom hogy ez vicc, vagy komolyan mondja. Ennyire még nem ismerem, bár szerintem nem szokott inni. Szerintetek csak túlgondolom megint?

16 évesek vagyunk, én vagyok a lány.



2022. márc. 12. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Bulin mindig történik valami (jobb esetben) szóval nem gondolod túl...viszont ha történik is valami nem kell csüggedni, mivel még nem vagy vele együtt.


Legalábbis én ha buliba megyek alapból csajozok is, semmi más értelmét nem látom okés berúgni stb, de ne szépítsük mindig megvan azért a hátsó szándék.

De lehet ő más és gondol rád is közben.

2022. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kis izgulás valamilyen szinten normális, de csak egy bizonyos fokig. Ahogy mondod még együtt sem vagytok, abszolút semmi közöd hozzá hol van és kikkel. Másrészről ha összejöttök, akkor is a körmöd rágod majd hogy elmegy egyedül ide-oda, és biztos megcsal? Ilyen kilátásokkal értelme sincs kapcsolatba kerülni, hiába vagy fiatal.
2022. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Én nem aggódnék, nem lesz semmi gond.:)
2022. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!