Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya lányok hogy dolgozzák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya lányok hogy dolgozzák fel, hogy nem kellenek a jóképű srácoknak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 22:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

Én hogy dolgozz fel, hogy nem kellek senkinek? Még nem kérdeztem mindenkit, de haladok. :)


F

2022. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A többi srác közül váasztanak, vagy őket választják.
2022. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
lányokhoz szólt a kérdés, majd ha fiúknak teszek fel kérdést akkor válaszolj
2022. márc. 31. 22:16
 4/26 A kérdező kommentje:

"A többi srác közül váasztanak, vagy őket választják."


na és ha olyan csúnyák már hogy a kutyának se kellenek? akkor ki választja őket?

2022. márc. 31. 22:16
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az uborka.
2022. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Megtudsz állítani? Nem. Akkor akár csendben is maradhatsz. :)
2022. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, amelyik csajnak annyi elég a párválasztásban, hogy a srác jóképű legyen, az kinézettől függetlenül megszívhatja.

Másrészt, aki neked csúnya, az másnak még lehet szép.

19F

2022. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát, egyszerüen...:D

Nyílván rosszul tud esni, akkor is ha a srác direkt figyel arra hogy korrekt módon, udvariasan utasítson el. Tovább kell állni, és más személyt keresni. Esetleg lejjebb adni a kinézetbeli követelményeket. Tény hogy mindenki potenciálisan olyan partnert keres aki számára jó kinézetű, mindkét nemre igaz ez. De ugye a szépség relatív, ez mindenkinél más, nem minden fiú akar modell szépségű partnert, és nem minden lány akar kockahasú srácot :D Lehet hogy te csúnyának tartod magad, más pedig téged fog a világ legszebbjének látni. Vagy épp te fogsz találni egy olyan srácot akit ha megismersz megváltozik róla a véleményed, mert ha jobban megismered látod az igazi értékeit.

Szerintem felesleges hogy ez letörjön téged, normál és szép kinézetű személyeket is ugyanúgy kikosaraznak. Csak éld az életed lazán, ahogy eddig is és úgy is fogsz találni valakit :) Csak tényleg ne görcsölj rá.

2022. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok, azért írtam ki a kérdést mert elég sok ronda lányt elutasítottam már
2022. ápr. 1. 08:35
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

8-as vagyok, elnézést a kérdés alapján azt hittem hogy lány vagy.

Szerintem ne aggódj ezen. Ha határozottan, de udvariasan utasítottad el őket az a legjobb. Így is van esély a bántódásra, de te minden tőled telhetőt megtettél hogy ezt elkerüld, ez a lényeg.

2022. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!