Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy fiú vonzó külsőleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy fiú vonzó külsőleg attól hogy nem jóképű? 17f

Figyelt kérdés
Nem valami jó arcgenetikát örököltem ,kicsit krumpli orrom van, ezentúl kicsit az állkapcsom hátra van ereszkedve, a harapásom miatt, de sajnos ezeken nem tudok változtatni. Valamenynire kompenzál az hogy, eleg izmos vagyok, széles a vállam, sportoló felmenőim voltak , így én is sportolok. 184cm és 79 kiló vagyok, az alkatommal nincs bajom. Próbálok stílusosan öltözködni. Mendezek ellenére mégsincs önbizalmam az arcom miatt. Magamból kiindulva ha megnézem a lányokat ,80%ban az arcuk dönti el hogy tetszik e vagy nem külsőleg, szóval ezért van nekem ez a bizonytalanságom. És szerintem jogos is , vagy mit gondoltok? Lányok mit gondoltok ,egy jó testet , egy kevésbé előnyös arc mennyire ront le összképben?

2021. aug. 9. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan fiú vagyok de azért leíróm a véleményem

Szvl Igen! Lehetsz vonzó adtol Még,hogy nincsen

helyes arcod 😀.

Mert egy jó szemilyéseg megszépíti a külsőt egy bizonyos pontig.

Pl: lehetsz egy nagyon humoros jószívű férfi de ha igénytelen vagy és túlsúlyos nagyon kevés nőnek fogsz kelleni


De ha igenyes vagy magadra, stílusosan öltözködsz a fejformádhoz megfelelő fizurad van és sportos testalkatod de viszont nem vagy valami helyes akkor is tetszeni fogsz a lányoknak persze lesz olyan akinek nem de a belső tulajdonságaid megszépíti a külsőd 🙂


küldenél egy képet így jobban lehetne véleményt -bontani.


De jobban lehet véleményt formálni ha kuldesz egy képet magadról rám is illik ez a személy leírás de én sok lány szerint helyes srác vagyok szóval mivel te önbizalom hihanyos vagy ezért nem lattod helyesnek magadat pedig lehet az vagy

2021. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam olyan statisztikákat, miszerint a nőknek kevésbé fontosak a külsőségek, mint a férfiaknak. Persze ez csupán egy általánosítás, nem az igazságot mutatja, de nem érdemes magadból kiindulni. Egyébként ha emberi az arcod (azaz a helyén vannak a fogaid, az orrod, a szemöldököd és nem inkább egy űrlényre hasonlítasz) akkor a sok milliárd lány közül csak van néhány olyan amelynek bejössz :D


Néhány alatt pedig érts ezreket. Jó, persze a földön élő nők mindegyikével nem találkozhatsz, de remélem érthető, mire célzok.

2021. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az ember általában olyan emberhez vonzódik, akinek nagyon eltér a génállománya az övétől (nyilván az utódnemzés miatt, hogy ne legyenek ugyanolyan hiányosságai mindkét oldalról), nem azért, mert hogy hú most gyereket akar tőle, csak így vagyunk kitalálva. Ha mondjuk találkozol egy lánnyal, akivel pont passzol a genetikátok, érezni fogja a "kémiát" meg hogy valami vonzza benned,ezért szépnek fogja látni a krumpli orrod meg az állkapcsod is. Szóval ne aggódj, valakinek így leszel tökéletes, ahogy vagy.
2021. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok!

Szerintem is lehetsz vonzó, helyes arc nélkül.

A belső is fontos nem minden a szép arc.

pl: a bátyám jókèpű egy playboy ...szörnyű ahogy viselkedik a lányokkal.


Legyen önbizalmad! Lehet te azt gondolod magadról hogy nem vagy helyes de majd egy nap jön egy lány akinek te leszel a leghelyesebb a világon. Szóval fel a fejjel.

2021. aug. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!