Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha egy lány kezdeményez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kezdeményez? Többi lent;)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval egy fiúról lenne szó,aki 18 éves,én pedig 16 vagyok. Egy suliba járunk és ő végzős,volt neki barátnője,akivel együtt volt 1 évig,de a kapcsolat vége felé a lány össze vissza csalta,ennek ellenére,a fiú mindig vissza ment hozzá,viszont mostmár egyáltalán nem beszélnek. Mi is jóban voltunk még év elején, beszéltünk is párszor,de azóta úgymond ez a "kapcsolat" elavult, néha néha hogy köszönünk egymásnak,vagy kérünk egymástól cigit,viszont nekem már év eleje óta hogy tetszik,mivel tudnék neki imponálni,hogy ne legyen az ciki? Van kettő opcióm amiért félek vele beszélni,az első az hogy egyébként egyáltalán nem erdeklem és nagyon gáz lenne ha rá írnék, és nagyon egy oldalú beszélgetés lenne. A második opció az pedig,hogyha most nem írok neki lehet hogy lehetne vmi csak félek,és egyébként mindent túl gondolok:d. Köszönöm szépen előre is a válaszokat,és ne haragudjatok hogy regényt írtam!

2022. ápr. 9. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki mindenkèpp. Ha meg sem próbálod akkor biztosan nem lesz belőle semmi. Ha adsz neki egy esélyt, máris sokat javulnak az arányok, úgy már 50-50%. Nem kell szaladni utána mint egy kiskutya, de ha megpróbálsz közeledni hozzá, akkor a fogadtatásból le fogod tudni szűrni, hogy nyitott-e a dologra vagy sem. Sok sikert! :)
2022. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot vegyél figyelembe! Ő végzős, most fog érettségizni, azaz jelenleg nincs nagyon ideje ismerkedni, plusz még nyomás is van rajta. Szerintem inkább érettségi után próbáld meg. Kérdezz rá az eredményeire és hasonlók, hátha összejön valami.:)
2022. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megér egy próbát. Nem gáz, ha te teszed meg az első lépést.
2022. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy buliban találkoztam egy sráccal 17 évesen, aki szinte rám sem nézett. A buli vége felé odajött a társaságomhoz beszélgetni, de ennyi. Másnap ráírtam, 7 éve tart.
2022. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után írjál neki, és kérdezd meg, hogy sikerült az érettségi, elmesélné-e neked, persze személyesen.Hogy te is majd jobban fel tudjál készülni. Aztán megkérdezheted, hogyan fog eltelni a nyara.
2022. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

Ilyen esetekben Boccaccio mondását érdemes szem előtt tartani:

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.

2022. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nem gáz,csak ne ess ebbe a 2 hibába amibe én bele estem anno.

1. Ha rairsz s nem irj vissza ne irj ra megegyszer...meg megegyszer..stb. Egy idő után az lesz a rászokás hogy csak te írsz neki.

2. Beszélj vele személyesen is lehetőleg minél többet. Mertha megszokod h mesengeren vagy hasonlón beszélgettek csak még nehezebb lesz megszólalni szemtől szemben ami nagyon ciki helyzetelet szül :D

2022. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!