Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhatott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhatott akkor a lány? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval jöttem hazafelé suliból(középsuliból vidékre járok ki) a vonaton és van egy lány (ugyanabba a suliba jár, de nem osztálytársam, csak évfolyamtárs) aki egy ideig ugyanazon a vonaton jön, majd később leszáll, lényeg a lényeg, van egy közös útszakaszunk. Mindig köszönünk egymásnak, szóval valamilyen szinten jóba vagyunk, van pár közös élmény stb. Legutóbb hazafelé úton zenét hallgatok, kicsit becsuktam a szemem, de nem teljesen, csak elbóbiskoltam. A lány előttem ült. Egyik percben azt veszem észre, hogy a lány az kezét kissé rátette a combomra. Én csodálkoztam kis ideig, majd előrehajoltam óvatosan, és láttam, hogy így oldalra dőlve elaludt. Nem valószínű hogy teljesen mély álomban, mert néha megmozdította a kezét, és azelőtt pár perccel még fenn volt. Valszeg tudta hogy én ülök mögötte, vagy azt hitte alszok és azért csinálta, merthát mégis egy vonaton ezt idegen emberrel megcsinálni mégis ciki lenne. Ebből gondoltam hogy talán direkt csinálta. Nem akartam nyomulni, folytatni valamivel, elsősorban mivel aludt(vagy úgy tett vagy valami), másrészt meg nem vettem ezt biztosra, hogy kezdeményezés, mivel lehet hogy tényleg véletlenül eresztette rám a kezét, alvás közben. Remélem mindenkinek lejött a lényeg a szövegből. Szerintetek véletlen volt(kétlem mert nem húzta el utána sem), alvás közben elcsúszott a keze, bejövök neki, netalán mást akart? Válaszokat köszi. A kötekedők lehetőleg kiméljenek.

15/F



2016. máj. 29. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem kérdezed meg tőle? Szerintem bejössz neki amúgy
2016. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyi fiúval beszél még, hogy szerintem semmi esélyem
2016. máj. 29. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Elaludt és a lábadhoz ért a keze. A többiről csak álmodsz. Ám ha a kezét a szerszámodhoz húztad volna, akkor egyértelmű választ kaptál volna: ha elrántja, vagy elkezd játszani vele, akkor ébren van. Ha nem, akkor alszik. :P
2016. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gépház válasza:

Szia!

Hát, ha azt mondod, hogy nem aludt mélyen, és úgy ért hozzá a keze a combodhoz, akkor megesik, hogy valamit szeretett volna.

Viszont ezt neked kell tudni, te láttad "alvás" közben az arcát, szemét..

De! Ha neked bejön, és van időtök, akkor beszélgess vele, próbálj mesélni neki egy, a közelmúltban történt sztoridat, természetesen, nem olyat, amivel leégeted magad előtte..

Ha, vevő rá, és belemélyedtek a beszelgetésbe, akkor már ugrál a mutatója annak, hogy bejössz neki.

Viszont, ha nem vevő rá, még akkor sincs vége mindennek, próbálkozz máskor. Lehet hogy épp dolga volt akkor!


Üdvözöl, és sok sikert kíván, Gépház, gyakorikerdesek.

2016. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. Hát ez így elég egyenes lett volna ahogy te leírtad. Van benne igazság, de nem így akartam megoldani.

4. Köszi. A beszélgetéssel az az egy probléma van, hogy mivel elég jól ismerjük egymást, és emellett több barátnőjét is ismerem, ezért vele is és többi barátnőjével is elég sokat beszélgetek, úgyhogy nyilván belemenne egy beszélgetésbe mert neki ez természetes, de úgy érzem hogy van neki jobb nálam mert többmindenkinek is bejön. Ez a "fél középsuli őt szereti" kategória, ha érted.

2016. máj. 30. 19:56
 6/7 Gépház válasza:

Szívesen, azért mégegyszer nagyon sok sikert!

Tudod, barátságból lesz a szerelem! ;)

Plusz, még egy tanács, amikor beszélgetsz vele, kerüld az elpirulást, és az intimebb kérdéseket!

2016. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Beszélgetés közben ritkán pirulok el mert már rengeteget beszéltem vele. Az intim kérdések kerülése nekem nyilvánvaló volt. Köszi a bíztatást.
2016. máj. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!