Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák elfelejteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák elfelejteni egy olyasvalakit, akit szeretek, de de ő mást szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, van egy fiú az osztályomban, régen nem szerettem mert beképzeltnek tartottam, de a barátnőim által jobban megismertem, és azt hiszem beleszerettem.

Ránézek, és nap mint nap látom hogy a barátnőjével ölelkeznek és hogy milyen boldognak tűnnek.

Amúgy tudom van az az izé hogy osztálytárssal ne járj stb dehát az érzéseid nem te irányítod

Még csak barátok is alig vagyunk :( nem tudom elfelejteni, segítsetek, mit tegyek?


2022. ápr. 10. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj azokra a dolgokra koncentrálni, amik számodra örömet okoznak, és elterelik a gondolataidat. Legyen az sport, vagy csak lógj a barátnőiddel, gamelj, akármi. Na meg gondolj abba bele, hogy lehet most ölelgetik egymást az osztályba, de akkor milyen rossz lesz nekik, ha esetleg szakítanának, és mindennapot egy olyan környezetben kell eltölteniük, ami mindkettőjük számára tök kínos és kellemetlen. Tényleg nem hiába mondják, hogy ne kezdj osztálytárssal. Hidd el tapasztalatból beszélek.


19F

2022. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát oké, megpróbálom elterelni a gondolataimat
2022. ápr. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!