Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél napig nem válaszol az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél napig nem válaszol az üzenetemre. Elveszíthette az érdeklődést?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 3 hete beszélünk éjjel-nappal. Reggel még beszéltünk pár sort, ő kezdeményezett, viszont 11 óta el van tűnve. Folyamatosan feldobja a messenger a kis elérhető pöttyöt, nem szeretném figyelni, de nagyon zavar. Úgy, hogy nagyjából 8 órája nem válaszolt, mit következtettek ki? Nem érdeklem már? Eléggé félek, mivel nagyon megfogott..

2022. ápr. 24. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=g7EpUR8SQR8


erre majd Peter válaszol helyettem

2022. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Reggel beszéltünk pár mondatot, de nem volt valami érdeklődő és megint nem ír vissza órákig. Szerintem el kell engednem..
2022. ápr. 25. 14:09
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még nem engedném el, velem is volt olyan, hogy nem írtak napokig, hetekig, utána mégis ők jöttek vissza hozzám. Ne parázz, ha már nagyon úgy érzed hogy távolodtok, írj neki te, hogy miért nem írt, és szóljon, ha már nem érdekled, mert akkor nem fogsz arra várni minden nap, hogy írjon. De egy darabig most még biztos várj!
2022. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Azért engedd el mert az a srácnak csak jobb lenne ha egy ilyen idióta békénhagyná
2022. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező azóta veletek?
2022. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!