Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk hogy viszonyulnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy viszonyulnak a szűz lányokhoz? Úgy értem, hogy örülnek, hogy ők lehetnek az elsők, vagy inkább azt gondolják, hogy a szűz lányok még tapasztalatlanok és biztos rossz velük a szex?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy örülök, és imádnék egy ilyen lányt.

A szex meg attól jó, hogy szeretem azt, akivel vagyok. Tök mindegy, hogy mennyire "ügyes". Sőt, még sokkal izgatóbb is az, ha látszik, hogy félénk, és ügyetlen. Az olyan... látszik, hogy maga a személyisége van benne abban az aktusban, és nem csak valami betanult dolog. <3

2022. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Két szűz lánnyal voltam eddig és mindkettővel eléggé fájt a szex az elején. Nagyon óvatosnak és türelmesnek kellett lennem. Voltak olyan barátnőim is, akik már nem voltak szüzek és velük nyilván sokkal könyebb volt az elejétől kezdve. Viselkedés szempontjából is sokkal oldottabbak, gátlástalanabbak voltak. De mégsem tudnék választani, hogy melyik lányokkal volt jobb, mert mindet szerettem és nekem a szex nem a behatolásnál kezdődik.
2022. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére már voltam szűz és nem szűz lánnyal is. Számomra jobb, ha valaki már nem szűz, mert egy idő után már frusztráló a dolog. Engem valamiért sose izgatott, hogy hányadik vagyok egy lánynak, viszont az roppant idegesítő, mikor folyamat rajtam áll vagy bukik, hogy mi lesz, főleg szex terén.
2022. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

A szűz lányokkal is okés a szex, de volt olyan barátnőm, aki tizennyolc éves volt, és vártunk-vártunk-vártunk majdnem több, mint félévet, mikor benyögte, hogy azt hitte, határozottabb vagyok és ezért szakít.


Wtf? Most erőszakoltam volna meg, de komolyan?


Na mindegy, ő éppen egy ilyen csaj volt. A másik szűz lánnyal csak tényleg extrán figyelni kellett, de még így is fájt neki valamennyire (vele egyéb okokból lett vége)


A barátnőm viszont már nem volt szűz, mikor összejöttünk és vele a legjobb a szex, mert tudja, mit szeret, nyitott az újra és nem lehetek vad is, ha azt szeretném, mert kedveli és nem "új neki" az érzés.

2022. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
*nem... tehát lehetek! vele vad is, bocs.
2022. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magyarul a barátnőd ribantsz?
2022. máj. 21. 18:16
 7/7 anonim válasza:
6) pontosan miért is lenne rib.nc egy nő, aki szereti a párjával a vad szexet és tudja, mit akar?
2023. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!