Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok rossz szándékú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok rossz szándékú viszont van egy nálam fiatalabb lány, akit a sulis különórák által ismertem meg, szép, okos, táncol...stb. de nem hinném, hogy lenne értelme lépnem felé. Szerintem neki ez még egy későbbi történet lesz. Tegyek valamit?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre ezek alapján nem lehet válaszolni, túl kevés indfó. Mit jelent a nálad fiatalabb? Miért ne lenne értelme lépned? Milyen a kapcsolatotok?
2022. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan 17-18 körülire saccolnám, én 24 vagyok 😅 kifejezetten még semmilyen kapcsolatunk sincs, hiszen tényleg nem olyan régen kezdtünk el így az órák miatt "összejárni" ráadásul kicsit visszahúzódónak tűnik, de tényleg úgy látom, hogy lennének közös dolgok, amik alapján elindulhatnánk a barátság útján és utána majd kiderül, de ilyen hirtelen lehet, hogy nem sülne el valami jól... Nem tudom
2022. febr. 3. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem hinném, hogy lenne értelme lépnem felé"

Ez mit takar?

Ha értelmetlennek tartod, hogy megpróbálj közeledni hozzá, akkor miért is tennéd, tehát miért tőlünk vársz választ?

Ha szeretnél közelebb kerülni hozzá, de úgy érzed, visszautasít majd: ne akarj más fejével gondolkozni!

.

"de ilyen hirtelen lehet, hogy nem sülne el valami jól"

A leghosszabb út is egy hirtelen kis lépéssel kezdődik.

Ha fürdeni akarsz, a partról sem a tenger közepébe ugrasz,,,

2022. febr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
3asnak teljesen igaza van, én is pont ezt akartam írni, szóval +1
2022. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg, aztán majd kiderül.

Veszíteni nem fogsz semmit. Legfeljebb nem jön össze.

2022. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, ez mind igaz és sosem érdekelt, hogy mit gondolnak mások, ha épp egy fiatalabb lánynál jönnek elő ezek az érzések, de lehet, hogy neki sok lenne ez a közel 7-8 év korkülönbség bár nem tudok a fejével gondolkodni, úgyhogy igyekszem majd óvatosan közeledni felé hogy megbízzon bennem és megismerjen, a többi pedig majd alakul pozitív vagy épp negatív irányba...
2022. febr. 5. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!