Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek a srác felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a srác felé?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik osztálytársam (szeptemberben ismertük meg egymást, most lettünk gimisek) aki egy értelmes, sokszor nyers, de nem bántó szándékból, csak kimondja, amit gondol. Ezt amúgy csípem, néha viszont nagyon fura, mint valami bolond úgy viselkedik... voltunk egy sulis programon, ahol egy csapatban voltunk és nekem úgy tűnt amikor beszéltünk, hogy valamiért kicsit mérges rám, pedig nem is adtam rá okot, de a többiek szerint meg érdeklődni próbált felém. Amúgy sokszor összenézünk órákon meg szünetekben, minden nap beszélünk egy picit, néha irogatunk, de gondolom ez nem nagy dolog.

Szívesen megismerném, mert nagyon szimpatikus a személye, tetszik a gondolkodása, nagyon kellemes a beszédhangja és amúgy szerintem helyes is.

Mindketten meglehetősen introvertáltak vagyunk és nem igazán merek kezdeményezni. Nemrég tudtam meg róla, hogy nincs túl sok barátja, amin meg is lepődtem, mert nagyon bírom és azt hittem mások is szeringem mások is...

Hogyan közeledjek felé, ismerjem meg?


2022. jún. 13. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele minél többet, aztán majd idővel elhívhatod valahova.
2022. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten introvertáltak vagytok, és néha próbálja veled felvenni a kontaktot, szinte biztos hogy bejössz neki, csak fél kezdeményezni. Tapasztalatból mondom, nálam is ez a szitu. Amúgy annyira az én esetemet írtad le, nem egymásról beszélünk?
2022. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!