Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek könnyűvérű a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek könnyűvérű a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Általános óta hárman vagyunk a baráti társaságomban én, és még két lány. Mióta bekerültünk a gimibe mindannyian sokat változtunk de azért összetartottunk. Legalábbis idáig. Az egyik barátnőm ugyanis teljesen berágott a másikra mondván a viselkedése r*bancos és számára elfogadhatatlan.


A sztori amin kiakadt ez: a barátnőm akire berágott folyton pasizik. Elvileg csak a haverjai de mindegyikkel random smárol (tényleg csak azt, szex nincs). Van hogy egy éjszaka alatt 3-4 sráccal is ezek közül a haverok közül. Ez még nem annyira nagyon durva mert fiatalok vagyunk meg minden, nincs kapcsolatban sem, had éljen. Viszont a fiúk közül kettőnek is van csaja mégis kavar velük. A barátnőm azt mondja neki ettől van tartása, nem csinál semmi rosszat mert a fiúknak kell tudni hogy mennyire komoly a kapcsolatuk a csajaikkal és hogy megcsalják e őket vagy nem.

A másik barátnőm viszont ezen totál kiakadt, azt mondta ez undorító viselkedés, mert olyan sráccal aki nem szingli nem kéne csókolózni, ez nem normális és tisztára r*bancos dolog.


Szóval összevesztek és kezd széthullani a mi kis hármasunk. Nem tudom mit csináljak, ki mellé álljak. Szerintetek melyiknek van igaza? Ez így r*bancos vagy még belefér mert fiatalok vagyunk és élnünk kell a kapcsolata meg mindenkinek a maga felelősége? (17 évesek vagyunk amúgy, a barátságunk 6 éves).



2022. jún. 14. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

A másik barátnőd nem szingli véletlenül??


Valamint igen, ez elég ribis szerintem. A fiatalok vagyunk, élni kell, az szerintem nem erre vonatkozik. Ha ilyet hallok egy lányról az számomra kizáró ok.

Pasi vagyok, ráadásul hatalmas libidóval, mégis több tartás van bennem, mint a barátnőcskédben.

2022. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az 1-essel. Viszont ez a barátnőtök élete, azt kezd vele amit akar. Az hogy a másik lánynak nem tetszik az az ő baja.

Nem gusztusos dolog, de nem is tesz vele olyat, ami másoknak ártana szóval az én szememben mindegy kategória.

És a ribis baràtnőtöknek igaza van annyiból, hogy a pasinak kéne annyi tartásának lenni, hogy az ő barátnője mellett nem kavar mással. Hiszen ő van vele, nem a csaj fogadott hűséget, emiatt nem is őt kell hibáztatni.

Az, hogy ki mellett állj, a te döntésed. Egyébként szerintem attól, hogy ők összevesztek, te lehetsz mindkettőnek a barátnője, nem te vesztél össze velük. Ha pedig döntés elé állít valamelyik az nem fer..

2022. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg ribis ez a hozzáálás és ez a viselkedés, de a saját élete. Ez itt a kettejük harca. Nem kell pártot fognod.
2022. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Boxolják le egymással, és ti meg intézzétek a fogadásokat, győzön a jobbik:)
2022. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!