Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdemes lenne visszamenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne visszamenni?

Figyelt kérdés
Volt egy lany baratom akivel fel evig baratok voltunk az elejen nem ereztem semmit de utana szerelmes lettem bele de addigra lett neki egy pasija szvl bebuktam vele egyut volt fel evig kozben mivel kollegista volt a baratja es nem volt ott vele ezert mindig talalkozni akart velem es utana szakitottak es en persze megvigaztaltam utana en kezdetm kozeledni fele es o meg elkezdet kavarni a barataima de kozben o neha talalkozni akart velem meg kepeket kuldott magarol egyszer meg semmi es a vegen mar beleuntan ezert mondtam neki hogy keresen mast akivel csinalhatja de en azota is szerelmes vagyok bele egyszeruen nem tudom ki verni a fejembol es ez mar 2eve megy es mar megfordult az eszembe hogy ra irjak de nem tudom hogy vissza menjek hozza vagy ne?
2022. jún. 21. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

"Volt egy lany baratom"

Eddig bírtam olvasni röhögés nélkül. Fiú lány barátság nem létezik.

2022. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérne ráírni a lányra. Aztán mondani, hogy sajnálom, amit csináltam, de még szerelmes vagyok beléd.
2022. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Egy szaros vesszőt vagy valamilyen írásjelet rakhattál volna. remélem megbuktál nyelvtanból.
2022. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!