Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes visszamennem a pszicho...

Érdemes visszamennem a pszichológusomhoz?

Figyelt kérdés
3 éves terápiát fejeztünk be 2 évvel ezelőtt. Azóta is rengetegszer gondolok rá, hogy vajon mi lehet vele. A terápia alatt szerintem közel kerültünk egymáshoz, ezt fel is vetettem neki, amire azt mondta, hogy ezt ő is így gondolja. Volt, hogy megölelt, mindig megdicsért. Gondolkoztam azon, hogy felkeresek más szakembert ezzel a problémámmal, de nem akarom őt bemártani, tudom, hogy egyeseknek ez a viselkedés a határon túlmutat. Szeretném felhívni, megkérdezni, hogy van, de nem merem bevállalni. Lehet vissza kellene mennem hozzá? Mi lehet a helyes döntés? Ő 45 éves férfi, én 30 éves nő vagyok.
2021. ápr. 8. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2021. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj tovább, ne nézz hátra.
2021. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet,hogy neki ilyen a szakmája. Teljesen közel került, a bizalmadba férkőzött. Csakis így tudta elérni a célját.szakmailag lehetett volna annyi esze,hogy nem engedi ezt így elharapózni.

Szerintem ne menj vissza mert,ha megteszed akkor mindenképpen le kell rázzon és azt kockáztatod,hogy megbánt.hogy el tudd engedni.

Szerintem neked jelenleg egy párkapcsolat hiányzik az életedből. Egy ember aki közel lehet hozzád minden téren aki ott lesz veled jóban rosszban.

2021. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nőként nézett rám, mondta többször, hogy tetszem neki, de nem tudom ez miért hagyott ekkora nyomot bennem.
2021. ápr. 8. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugy jartal pszichologushoz, hogy azt mondta, tetszel neki? :)

En is ferfihez jarok, es probaltam elkepzelni, hogy ilyet mond nekem. Azt hiszem, en akkor abbahagynam a terapiat, mert mar nem tudnek onmagam lenni. Arrol nem is beszelve, hogy ezzel atlepne a hatart. Engem mar az is zavart, amikor megkerdezte, hogy sok ruham van-e, mert nem latott meg ugyanabban :) pedig ez epp az akkori temahoz illo kerdes volt, meg a megjelenesembol is sok mindent leszur (pl alapvetoen szoknyas vagyok, es ha nadragban vagyok smink nelkul, akkor tudja, hogy magam alatt vagyok). Nem tudom, hogy nalatok hogy volt, de en nagyjabol semmit nem tudok a pszichologusomrol. Meg elmondom neki a ketsegeimet, bizonytalansagaimat. En veszelyesnek ereznek egy ilyen szituaciobol kialakulo parkapcsolatot.

Ezek miatt a helyedben nem keresnem fel.

2021. ápr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!