Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon átlátszó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon átlátszó duma ez?

Figyelt kérdés

Sok sráctól hallottam már a következőt: "Már megváltoztam..." Ahányszor ezt hallottam/láttam, annak mindig rossz vége lett. Miért gondolja egy csomó srác, hogy a lányoknak ez hihető, hogy rövid időn belül megváltoztak?

(Egyébként eddig mindig az ilyen "rosszfiúktól" hallottam ezt, ezért kerülöm is őket...)



2022. aug. 3. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a dumát nem azért dobják be, hogy érzékeltessék, hogy mennyire jó emberek jelenleg... Hanem, hogy elmondják, hogy milyen menők voltak régen. :D Tehát ez is egyfajta menőzés.
2022. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Lehetséges, de nálam szinte mindig akkor dobták be, mikor elmondtam, hogy miért nem akarnék összejönni velük.
2022. aug. 3. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn szakításnál sütöm el ezt a dumát... Hidd el többsègben csak kamu... De nem jelenti azt hogy nem szeret...
2022. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szivessa3 ***** válasza:
Általában kamu dolog szokott lenni, de lehet teljesen valós dolog. Úgyis látja rajta a másik fél, hogy igaz-e amit mondott, vagy csak kamuzott egy nagyot.
2022. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naggyarészt kamu szokott lenni.
2022. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!